Pracovník bezpečnostnej služby

VEKAM Security s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ochrana motorových vozidiel počas ich výroby v halách firmy Volkswagen Sk.

Platobné podmienky 3,30 €/hod v čistom nástupný plat po skúšobnej dobe 3,40 v čistom. Stravná jednotka v hodnote 3,80 na službu . Práca v 12 hodinovej zmene . Ďalšie benefity – 2 dni dovolenky nad rámec ZP, sprostredkovanie preukazu OS . bezplatná výučba Aj, služobný telefón aj pre súkromné účely , osobitný prístup výplata a záloha v pravidelný termín .

Pohovory v pracovné dni od 9:30 do 12:30 v našich priestoroch na „ Na vrátkach 3410/1C „ , BA-Dúbravka

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Stabilná spoločnosť už na trhu od 2003, zameriavame sa na fyzickú ochranu osôb a majetku, skúsenosti hlavne v automobilovom priemysle , priemyselné parky, logistické parky , spoločenstvá bytových domov a nebytových priestorov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3295572  Dátum zverejnenia: 30.1.2019