Pracovník v SBS - strážnik alebo recepčný

VEKAM Security s.r.o.

Miesto práce
Drobného 27, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
3 €/hod./netto, 3,20 € stravná jednotka na službu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v interiéri - Devínska N. Ves ,nepretržitá prevádzka 12 a 8 hod.zmeny,mladý kolektív,jedinečná pracovná náplň,práca v stabilnej spoločnosti vhodná aj pre ženy

Sprostredkovanie kurzu OS typu S aj s refinancovaním, bezplatná výuka Nemeckého a Anglického jazyka, možnosť vstupovať do plánovania služieb, sprostredkovanie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

preukaz odbornej spôsobilosti výhodou

Stabilná spoločnosť už na trhu od 2003, zameriavame sa na fyzickú ochranu osôb a majetku, skúsenosti hlavne v automobilovom priemysle , priemyselné parky, logistické parky , spoločenstvá bytových domov a nebytových priestorov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2771424  Dátum zverejnenia: 18.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 €/hod./netto, 3,20 € stravná jednotka na službu