Linkár Automotiv

VEGUM a.s.

Miesto práce
Gumárenská 337, Dolné Vestenice, okres Prievidza
Termín nástupu
25.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750,- až 1200,- € vrátane príplatkov a prémií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• - Riadenie liniek kontinuálnej vulkanizácie na výrobu tesnení s kovovou výstužou a z dvojkomponentných zmesí
- Kontrola kvalitatívnych parametrov výrobkov po extrúzií a opracovaní vrátane vedenia evidencie
- Kontrola kvalitatívnych parametrov procesu pri extrúzií vrátane vedenia evidencie
- Obsluha prídavných strojných zariadení potrebných pri extrúzií
- Vykonávanie priebežnej kontroly vzhľadu povrchu hotových výrobkov
- Odoberanie, stáčanie, ukladanie profilových tesnení na linkách kontinuálnej vulkanizácie
- Rozmerová kontrola pomocou profilprojektora
- Vykonávanie skúšok polotovarov a hotových výrobkov, evidencia a upozornenie na zistené nedostatky
- Spolupráca so servisnými útvarmi výroby
- Zodpovednosť za kvalitu vyrobenej produkcie

práca v stabilnej spoločnosti
- 13. a 14. plat
- príspevok na stravu nad rámec zákona

Informácie o výberovom konaní

SŠ alebo OU - technického zamerania
znalosti v oblasti výroby a spracovania technickej gumy, resp. plastov lisovaním a extrúziou –výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojársky, gumárenský

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť a samostatnosť v rozhodovaní
- schopnosť pracovať v tíme
- ochota pracovať v meniacich sa podmienkach
- analyzovanie a riešenie problémov

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby gumárenských zmesí, výrobkov z vytlačovanej a lisovanej technickej gumy s vlastnou strojárskou výrobou.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VEGUM a.s.
Gumárenská 337
972 23 Dolné Vestenice
ID: 3508524   Dátum zverejnenia: 4.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750,- až 1200,- € vrátane príplatkov a prémií