Správa a údržba IT infraštruktúry

VEGUM a.s.

Gumárenská 337, 972 23 Dolné Vestenice, Trenčiansky kraj, okres Prievidza
Termín nástupu
01.03.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa a údržba IT infraštruktúry (300 pracovných staníc v
prostredí MS Windows, sieť LAN, WIFI (65AP), tlačiarne, čítačky
čiarových kódov, rozsiahla optická a metalická sieť, switche
DELL a CISCO, pripájanie výrobných zariadení na sieť)
- užívateľská IT podpora v oblasti kancelárií a výroby
- monitoring technickej infraštruktúry a preventívna údržba
zariadení IT
- komunikácia s užívateľmi a externými servisnými partnermi
- správa databázových serverov SQL a ORACLE
- správa a konfigurácia HW/SW
- správa aplikačných serverov vo virtuálnej infraštruktúre (IFS,
SOFTIP,..)
- zálohovanie dát (Veem)
- príprava technických špecifikácií, tvorba prevádzkovej
dokumentácie siete

- práca v stabilnej spoločnosti
- 13. a 14. plat
- príspevok na stravu
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovaní budú iba vybraní kandidáti pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výpočtová technika a informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Oracle Database - Expert
Administrácia Windows serverov - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- schopnosť pracovať v časovom strese
- zodpovednosť
- dobrá znalosť Active Directory (správa účtov a skupín, prístupové práva)
- dobrá znalosť sieťovej problematiky - kabeláž, TCP/IP, VLAN, WIFI, DNS, DHCP
- administrátorské znalosti o informačnom systéme IFS - výhodou
- znalosť Windows 2012 server, Veeam

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby gumárenských zmesí, výrobkov z vytlačovanej a lisovanej technickej gumy s vlastnou strojárskou výrobou.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3261848  Dátum zverejnenia: 6.12.2017