Administrativny pracovník vybranej jazykovej mutácii

VeGa solutions s.r.o.

Miesto práce
Dvorská cesta, Nové Zámky-Dolná kapsa
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 000 EUR/mesiacodmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o e-shop www.knifestock.sk v rôznych jazykových mutáciach - anglická alebo česká alebo francúzska alebo talianska alebo rumunská alebo španielska alebo talianska alebo nemecká alebo maďarská alebo poľská (každá mutácia samostatne, každý zamestnanec sa zaoberá jednou jazykovou mutáciou) (odpisovanie na maily a telefonická komunikácia so zákazníkom..), práca v účtovnom programe POHODA a administratívna činnosť.. p.s.:znalosť v oblasti nožiarstva vítaná..

vianočné odmeny, nákup všetkého sortimentu vo firme za nákup firmy (oblečenie, nože, ďalekohľady, svietidlá a mnohé iné..)

Pracovná doba od. 8:00 do 16:00 na Dvorskej ceste 23, Nové Zámky, Starostlivosť o anglicky hovoriacich, nemeckých, francúzskych, talianskych a rumunských, zákaznikov na e-shope (odpisovanie na maily a komunikacia telefonická so zákazníkmi..)
Príjemny mladý a kamaratsky kolektív..Možnosť dobrovoľných nadčasov..
Možnosť profesného a platového rastu na základe dosahovaných výkonov..

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.6.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

administrativna činnosť v obchode

Jazykové znalosti

Rumunský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Španielsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Poľský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

zákaznícky servis

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť,komunikatívnosť, pracovitosť, logické myslenie, kamarátsky prístup a hlavne snaha normálne fungovať v pracovnom prostredí

Spoločnosť Shadow Slovakia s.r.o. predstavuje dynamickú spoločnosť, ktorá aktívne pôsobí na trhu od roku 2003. Hlavným predmetom činnosti firmy je Obchodná činnosť a distribučná činnosť nožov a outdoorového sortimentu, v rámci Slovenskej Republiky a Európskej únie..
Spoločnosť Shadow Slovakia s.r.o.. je oficiálnym distribútorom značiek Boker, Herbertz, Falkniven, Steiner, Morakniv a iné...

Poslaním spoločnosti je vytvárať a ponúkať tie najlepšie produkty a poskytovať kvalitné služby, ktoré sú na mieru „šité“ individuálnym potrebám jednotlivých klientov. Činnosť spoločnosti je vykonávaná v súlade s jej cieľom pôsobiť nielen ako dodávateľ, ale aj ako spoľahlivý partner a pilier, ktorý pomôže svojim zákazníkom dosiahnúť pevné postavenie na trhu.
www.knifestock.sk , www.knifestock.cz , www.knifestock.de , www.knifestock.at , www.knifestock.hu , www.knifestock.ro , www.knifestock.com , www.knifestoc.it , www.knifestock.eu

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Bohát
Tel.: +421 915 875 102
E-mail: poslať životopis
ID: 4832106  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac