Vodič sklápacieho nákladného vozidla C+E

VEDOS, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 2 000 EUR/mesiaczákladná mzda záleží od skúsenosti uchádzača a starostlivosti o zverené vozidlo + príplatky za nadčas, výkonnostné bonusy, odmeňovanie na základe počtu odpracovaných hodín; výška mzdy závisí od skúseností kandidáta, dohoda možná Pri určovaní variabilnej zložky budú zohľadnené: - lojalita voči spoločnosti - dodržiavanie BOZP, PO, OŽP, OOP - aktívny prístup a bezchybný výkon práce - udržiavanie poriadku na pracovisku - technický stav zvereného vozidla - starostlivosť o zverenú techniku - úspora pohonných hmôt - správanie voči zákazníkom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dopravovať vyrobený štrk alebo cement na miesto určenia
- vykonávať údržbu zvereného dopravného prostriedku v súlade s pokynmi nadriadeného a predpismi platnými pre dané miesto
- viesť predpísanú evidenciu (dodací list, evidencia km), tankovanie
- zodpovednosť za nakládku a vykládku
- vykonávať ďalšie pomocné a administratívne práce súvisiace so zabezpečením prepráv
- dodržiavať BOZP, PO, OŽP, OOP predpisy

- práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- príplatky za nadčas
- práca cez deň, vodič sa každý deň vráti na štrkovňu alebo betonáreň

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu je potrebné zaslať životopis.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

- orientácia v predpisoch pre riadenie nákladného vozidla
- vodický preukaz skupiny B,C,E
- karta vodiča
- zdravotná spôsobilosť vodiča
- platné psychotesty
- odborná spôsobilosť vodiča
- poistenie zodpovednosť za škodu spôsobenú zamestnávateľovi

Dopravná spoločnosť s autodopravou do a nad 12 ton, špedíciou, zasielateľstvom, skladovaním, výrobou, dopravou a čerpaním betónových zmesí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Denisa Veseleňáková
Tel.: +421948195867
E-mail: poslať životopis
ID: 4759164  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac