Vodič kamiónu (MKD alebo VKD)

VEDOS, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 816 EUR/mesiacčistý príjem vrátane náhrad cca 2000-2500,- € (z toho vždy základná zložka mzdy 816€/mesiac+ diéty a odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nástup do práce v Prešove
- vykonávanie prepráv v rámci štátov EÚ alebo len po Slovensku (podľa dohody)
- šofér nákladnej dopravy MKD , najčastejšie destinácie D, NL, B, F, H, ČR,SR, alebo VKD rozvoz SR
- niektoré rozvozy vnútroštátnej dopravy sú realizované aj v nočných hodinách
- obsluha a riadenie vozovej súpravy/ťahač a náves/
- moderný vozový park, stabilná spoločnosť
- motivačný systém odmeňovania

Informácie o výberovom konaní

Uprednostňujeme vodičov z okolia Prešova.
V prípade záujmu o pozíciu ZAŠLITE svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected].
Prosim, kontaktovať výlučne len prostredníctvom e-mailu.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Práca je vhodná aj pre záujemcov o dvojosádku.

Jazdíme SK-FR-SK alebo SK-NL-SK.
Práca s plachtovým alebo chladiarenským návesom.
24 alebo 45 pauzy prevažne doma. Možná dohoda pracovať aj na turnus.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

- orientácia v predpisoch pre riadenie nákladného vozidla
- vodický preukaz skupiny B,C,E
- karta vodiča
- zdravotná spôsobilosť vodiča
- platné psychotesty
- odborná spôsobilosť vodiča
- poistenie zodpovednosť za škodu spôsobenú zamestnávateľovi

Dopravná spoločnosť s autodopravou do a nad 12 ton, špedíciou, zasielateľstvom, skladovaním, výrobou, dopravou a čerpaním betónových zmesí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4541869  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac