Можливість для людей з України

Vodič/strojník betón pumpa Košice

VEDOS, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacvariabilná zložka do 900,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť VEDOS, s.r.o. hľadá do svojich existujúcich ako aj plánovaných betonárni vodičov betón pumpy

Náplň práce:
- odborná obsluha špeciálneho vozidla (betón pumpa)
- čerpať a dopravovať vyrobený čerstvý betón na miesto určenia
- vykonávať údržbu zvereného dopravného prostriedku v súlade s pokynmi nadriadeného a predpismi pre dané miesto
- viesť predpísanú evidenciu (dodací list, evidencia km), tankovanie
- vykonávať ďalšie pomocné a administratívne práce súvisiace so zabezpečením prepráv
- dodržiavať BOZP, PO, OŽP, OOP predpisy

- práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- príplatky za nadčas
- príspevok na stravu nad rámec zákona

Pri určovaní variabilnej zložky budú zohľadnené:
- lojalita voči spoločnosti
- dodržiavanie BOZP, PO, OŽP, OOP
- aktívny prístup a bezchybný výkon práce
- udržiavanie poriadku na pracovisku
- starostlivosť o zverenú techniku
- technický stav zvereného vozidla
- úspora pohonných hmôt
- správanie voči zákazníkom

Pracovné miesto je na pracovisku v konkrétnom meste, odkiaľ sa od betonárne odchádza ku konkrétnym zákazníkom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platné doklady o zdravotnej a psychickej spôsobilosti vodiča
- platná karta vodiča
- časová flexibilita
- technická zručnosť

Dopravná spoločnosť s autodopravou do a nad 12 ton, špedíciou, zasielateľstvom, skladovaním, výrobou, dopravou a čerpaním betónových zmesí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4048005  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac