Reagujte bez životopisu
Logo Vebri Work

Tesaři Prefa, firemni auto 2400 - 2600 EUR netto / HPP, Nizozemí

Vebri Work

Miesto práce
Den Bosch, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
22-04-2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 - 2 600 EUR/mesiacOd 550 EUR do 600 EUR netto za týden

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zkušenosti na pozici tesaře / truhláře min 3 roky
  • Jste zapálení pro oblast stavebnictví
  • Pracujete přesně a s velkým důrazem na detail
  • Uvědomění, že za bezpečnost na pracovišti jsme odpovědní všichni
  • Znalost angličtiny na úrovni středně pokročilý
  • Práce na hale ( inovativní moderní společnost)
  • Řidičský průkaz sk.B, vlastní auto výhodou
  • Pochopení technických výkresů

Zamestnanecké výhody, benefity

​• Mzda od 550 EUR do 600 EUR čistého týdně
​• Firemní auto a elektrické nářadí k dispozici
​• Práce na plný úvazek na různorodém a zajímavém místě v Nizozemí.
​• Bezpečné pracoviště s příjemnými pracovními podmínkami.
​• Mzda každý týden, vždy vyplácena včas.
​• Hrazené ubytování ( SNF certifikované) s vlastním pokojem + wifi
​• Zdravotní pojištění u holandské společnosti Hollandzorg
​• Penzijní pojištění via Stipp
​• Smlouva podle nizozemských předpisů a podmínek
​• Pracovní oblečení
​• Podpora našeho týmu během Vašeho pracovního působení v Nizozemí​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Jako strojní zámečník / svářeč samostatně vyrábíte díly a/nebo kompletní sestavy z nerezové oceli podle technických výkresů především pro potravinářský průmysl.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Strojní výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

S více než 10 lety zkušeností v oboru, naše společnost Vebriwork má pevné kořeny v poskytování kvalitních pracovních příležitostí v Nizozemí. Jsme přesvědčeni, že správné zaměstnání není jen o dovednostech, ale také o pochopení vašich individuálních potřeb a očekávání.
Naše strategie spočívá v zjištění vašich silných stránek a přizpůsobení se vašim požadavkům, přičemž klademe důraz na vaši spokojenost.
Dalším krokem je pro nás propojení vaší žádosti s vhodným zaměstnavatelem ve vašem preferovaném odvětví se specializací na technický obor, čímž může začít vaše nová pracovní příležitost v Nizozemí.

S důrazem na kvalitu a individuální přístup jsme tu, abychom vám pomohli dosáhnout vašich profesních cílů.

Těšíme se na případnou spolupráci.

S pozdravem,
Tým Vebri Work

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Leona Petrusová
Tel.: +31623099363
E-mail: poslať životopis
ID: 4795927  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac