Reagujte bez životopisu
Logo Vebri Work

Nabízíme pracovní příležitost pro elektrikáře s AJ v Prefab

Vebri Work

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
02-04-2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 - 2 500 EUR/mesiacUvedená měsíční mzda je v netto. Týdenní mzda od 525 do 550 EUR netto za základních 40 hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nabízíme pracovní příležitost pro elektrikáře s AJ v oblasti modulárního bydlení!
Hledáme zkušeného elektrikáře pro práci na poli instalací.
Práce zahrnuje pokládání rozvodu, tahání kabelů, výrobu centrálních rozvaděčů, montáž a případně připojení elektroměru.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Čistá mzda se pohybuje od 525 EUR do 550 EUR za týden;
  • Práce na plný úvazek na inovativním a zajímavém pracovišti v Nizozemí;
  • Přispěvky na dopravu, firemní auto k dispozici
  • Bezpečné pracoviště s příjemnými pracovními podmínkami;
  • Mzda každý týden, vždy vyplácená včas;
  • Ubytování v soukromém pokoji ( SNF certifikované domy) + wifi;
  • Kvalitní pracovní oblečení
  • Zdravotní pojištění u Hollandzorg hrazené;
  • Penzijní pojištění via Stipp
  • Smlouva podle nizozemských předpisů a podmínek
  • Kontaktní osoba v Nizozemí a poradenství v českém jazyce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Nizozemská společnost specializující se na práci na střechách. Profesionální firma s bohatými zkušenostmi v oboru stavebnictví a renovací střech.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

S více než 10 lety zkušeností v oboru, naše společnost Vebriwork má pevné kořeny v poskytování kvalitních pracovních příležitostí v Nizozemí. Jsme přesvědčeni, že správné zaměstnání není jen o dovednostech, ale také o pochopení vašich individuálních potřeb a očekávání.
Naše strategie spočívá v zjištění vašich silných stránek a přizpůsobení se vašim požadavkům, přičemž klademe důraz na vaši spokojenost.
Dalším krokem je pro nás propojení vaší žádosti s vhodným zaměstnavatelem ve vašem preferovaném odvětví se specializací na technický obor, čímž může začít vaše nová pracovní příležitost v Nizozemí.

S důrazem na kvalitu a individuální přístup jsme tu, abychom vám pomohli dosáhnout vašich profesních cílů.

Těšíme se na případnou spolupráci.

S pozdravem,
Tým Vebri Work

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Leona Petrusová
Tel.: +31623099363
E-mail: poslať životopis
ID: 4785417  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac