Tesaři Prefa, firemni auto 2400 - 2600 EUR netto / HPP, Nizozemí

Vebri Work

Místo práce
Nizozemsko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 400 - 2 600 EUR/měsícOd 550 EUR do 600 EUR netto za týden

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Zkušenosti na pozici tesaře / truhláře min 3 roky
  • Pochopení technických výkresů
  • Jste zapálení pro oblast stavebnictví
  • Pracujete přesně a s velkým důrazem na detail
  • Uvědomění, že za bezpečnost na pracovišti jsme odpovědní všichni
  • Znalost angličtiny na úrovni středně pokročilý
  • Práce na hale ( inovativní moderní společnost)
  • Řidičský průkaz sk.B, vlastní auto výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzda od 550 EUR do 600 EUR čistého
• Firemní auto a elektrické nářadí k dispozici
• Práce na plný úvazek na různorodém a zajímavém místě v Nizozemí.
• Bezpečné pracoviště s příjemnými pracovními podmínkami.
• Mzda každý týden, vždy vyplácena včas.
• Hrazené ubytování ( SNF certifikované) s vlastním pokojem + wifi
• Zdravotní pojištění u holandské společnosti Hollandzorg
• Penzijní pojištění via Stipp
• Smlouva podle nizozemských předpisů a podmínek
• Pracovní oblečení
• Podpora našeho týmu během Vašeho pracovního působení v Nizozemí.

Informace o náboru

Rádi bychom Vás požádali, abyste nám zaslal/a svůj aktualizovaný životopis v anglickém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Mladá dynamická rodinná společnost na východě Nizozemí.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Stavebnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Stavební tesař

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Tato role vyžaduje zkušenosti s výrobou dřevěných bednění. Jako tvůrce forem pracujete precizně a bezpečně. Máte velký pocit odpovědnosti a dobrou představivost v prostoru. Máte profesionální přístup a uvědomujete si, že musíte dodávat vynikající kvalitu. Široká škála výrobků vám poskytuje mnoho variací ve Vaší práci. Žádný prvek není stejný!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

S více než 10 lety zkušeností v oboru, naše společnost Vebriwork má pevné kořeny v poskytování kvalitních pracovních příležitostí v Nizozemí. Jsme přesvědčeni, že správné zaměstnání není jen o dovednostech, ale také o pochopení vašich individuálních potřeb a očekávání.
Naše strategie spočívá v zjištění vašich silných stránek a přizpůsobení se vašim požadavkům, přičemž klademe důraz na vaši spokojenost.

Dalším krokem je pro nás propojení vaší žádosti s vhodným zaměstnavatelem ve vašem preferovaném odvětví, čímž může začít vaše nová pracovní příležitost v Nizozemí.

S důrazem na kvalitu a individuální přístup jsme tu, abychom vám pomohli dosáhnout vašich profesních cílů.

Těšíme se na případnou spolupráci.

S pozdravem,
Tým Vebriwork

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4784880  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/měsíc