Reagujte bez životopisu

Tesař Prefa na HPP, Holandsko, 2.600 netto

Vebri Work

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 300 EUR/mesiacMzda je uvedena netto, týdenní mzda od 550 do 600 EUR netto za 40 hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rádi bychom vás přivítali v našem týmu! Vaším úkolem bude provádění tesařských prací a výroba stěn a podlah podle výkresu. Po konzultaci s kolegy z dílny budete také zodpovědní za to, aby stěny a podlahy opouštějící výrobní halu byly v dokonalém stavu.

Vaše práce ve výrobní hale s moderními stroji bude zábavná, ale i náročná. Jsme si jisti, že vaše dovednosti a pečlivost budou mít klíčový význam pro úspěšné dokončení projektů.

Zamestnanecké výhody, benefity

Mzda 550 EUR - 600 EUR netto za týden 40 hodin
Hrazené ubytování ( SNF certifikované) s vlastním pokojem + wifi
Příjemný pracovní kolektiv
Zdravotní pojištění u holandské společnosti Hollandzorg
Penzijní pojištění via Stipp
Smlouva podle nizozemských předpisů a podmínek
Pracovní oblečení
Podpora našeho týmu během Vašeho pracovního působení

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme:
Tesařské zkušenosti
Architektonický vhled
Práce a myšlení zaměřené na kvalitu
Samostatná práce, práce v týmu
Zodpovědnost a spolehlivost
Znalost angličtiny nebo němčiny na úrovni A2 -B1
Praxe v oboru min. 3 roky
Auto + řidičský průkaz sk.B

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Společnost je mladá tesařská,výrobní společnost montovaných stavebních prvků.
Dodávají prefabrikované stěny, podlahy, rámy a střechy, které jsou částečně vyráběny v produkční hale.
Díky celkové koncepci dokážou dodat vzduchotěsný a vodotěsný rodinný dům v průměru během jednoho pracovního týdne.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Tesařské práce Prefa

Počet rokov praxe

3

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

S více než 10 lety zkušeností v oboru, naše společnost Vebriwork má pevné kořeny v poskytování kvalitních pracovních příležitostí v Nizozemí. Jsme přesvědčeni, že správné zaměstnání není jen o dovednostech, ale také o pochopení vašich individuálních potřeb a očekávání.
Naše strategie spočívá v zjištění vašich silných stránek a přizpůsobení se vašim požadavkům, přičemž klademe důraz na vaši spokojenost.
Dalším krokem je pro nás propojení vaší žádosti s vhodným zaměstnavatelem ve vašem preferovaném odvětví se specializací na technický obor, čímž může začít vaše nová pracovní příležitost v Nizozemí.

S důrazem na kvalitu a individuální přístup jsme tu, abychom vám pomohli dosáhnout vašich profesních cílů.

Těšíme se na případnou spolupráci.

S pozdravem,
Tým Vebri Work

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4782812  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac