MKD Vodič kamionu C+E na turnus s bytem | VCHD Cargo

VCHD Cargo a.s.

Místo práce
Germany
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 200 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

VCHD Cargo je český rodinný dopravce s tradicí od roku 1997. V současnosti má přes 160 vlastních nákladních vozidel a nadále roste. Více informací o firmě VCHD Cargo naleznete na stránkách vchd.cz. Jaké to je, být u nás šoférem, si můžete přečíst na stránkách zaridtesi.cz

Popis pozice
• Hledáme šoféry ze Slovenska, kteří jsou mají zájem jezdit pravidelnou linku s bytem a fixními časy v západní Evropě.
• Na těchto pravidelných linkách se vozí výměnné nástavby – dva kontejnery (jeden na tahači a druhý na přívěsu). Řidič přichází k připravené, naložené a zaplombované nástavbě se sběrným zbožím – tu podjíždí, nabírá a převáží na místo určení – bez čekání! Je tedy opravdu řidičem.
• Linky se dají v klidu stíhat podle n. 561/2006
• Řidiči na lince jsou střídání v režimu min. 4 týdny venku / 1 týden doma (ale dá se přizpůsobit po dohodě s dispečinkem).

Nástup:
1. Zavolejte nám a popovídejte si s námi o podmínkách (+ objednáme vás na pohovor)
2. Přátelsky si s Vámi pohovoříme u vstupního pohovoru v Brně a vše Vám otevřeně sdělíme
3. Naplánujeme s Vámi školení na pravidelné lince například z Brna, kde budete jezdit s naším přátelským profesionálem. (Linka začíná v 8:00 a končí v 16:30 v Brně). Zde budete jezdit 1-2 týdny, dokud se nebudete cítit, že vše bez problému zvládáte a všemu rozumíte. (Tablet, dokumenty, technika, nástavby). Další možnost je zaškolení na lince, která zastavuje v Lozornu.
4. Během Vašeho školení jízd uděláme také školení ADR (jednoduché víkendové školení pro přepravu nebezpečných látek – deodoranty, hygienické potřeby apod.)
5. Přidělíme Vám linku v zahraničí i s bytem na kterou Vás dopravíme a kde budete dle fixních časů jezdit stále na stejném autě. Po nějaké době vám můžeme také nabídnout německou smlouvu v naší dceřiné německé firmě.

Požadujeme
• Řidičský a profesní průkaz pro skupiny C+E
• Školení ADR výhodou (v rámci firmy lze vyškolit)
• Schopnost a ochotu pracovat
• Přizpůsobivost – práce v turnusech (individuální po dohodě)
• Časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost

Nabízíme
• Pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní české společnosti založené již roku 1997
• Pomáháme řešit Vaše problémy 24 denně 7 dní v týdnu naším dispečinkem
• Nadstandardní mzdové ohodnocení
o 18 500,- základ
3 500,- čistého za ekonomickou jízdu
Diety + 5 % kapesného
Celkem si naši řidiči vydělají 55 tisíc CZK čistého (= přibližně 2,200 €)
15 tisíc čistého za každého u nás po zkušební době zaměstnaného kolegu
Dále benefity po prvním roce zaměstnání
Vánoční odměny, zálohy a příspěvky na léto, navýšení mzdy
• Striktní dodržování n. 561/2006 (AETR)
• Technické zázemí vlastního servisu pro kamiony
• Moderní vozový park MAN, DAF, VOLVO, SCANIA převážně Euro 6 s průměrným stářím vozidel 2,5 roku.
• Pravidelné linky po celé Evropě
• Profesní školení i nad rámec zákonných povinností
• Mobilní telefon s výhodnými datovými tarify i pro soukromé

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 4038261  Dátum zverejnenia: 24.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/měsíc