Elektrikár/Servisný technik

VBSTech s.r.o

Miesto práce
Holiare
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
1 000 - 1 500 EUR/mesiacUvádzaná mzda je nástupný plat a závisí od zručností a vedomostí uchádzača. Navýšenie mzdy už od tretieho mesiaca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Diagnostika a opravy elektrických zariadení.
Odstraňovanie porúch a nedostatkov na technologických zariadeniach.
Práca s technickou dokumentáciou.
Servis na strojoch a zariadeniach.

Ohodnotenie závislé od pracovného výkonu, možnosť odborného a osobnostného rastu, možnosť pridelenia služobného motorového vozidla a mobilného telefónu.

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosím posielať na email [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač musí byť držiteľom osvedčenia o odbornej spôsobilosti pracovníka na činnosť na elektrických zariadeniach. Musí mať dobrý zdravotný stav a musí byť schopný práce aj vo výškach. Prax z montáží slaboprúdových systémov vítaná. Schopnosť učiť sa, flexibilita, komunikatívnosť, lojalita. Uchádzač musí mať čistý odpis z registra trestov.

Spoločnosť VBSTech s.r.o sa zaoberá návrhom, výrobou servisom jednoúčelových strojov, automatizáciou, predajom a servisom Odporových, bodových zváračiek a komponentov k odporovému zváraniu.
ID: 4594769  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac