Pozor, pozor, VB Taxi spúšťa pátranie! Vodič

VB Group Slovakia a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
živnosť: 1000 až 1500 € / mesiac – možnosť týždenných zápočtov, živnostníci majú fixnú hodinovú sadzbu + odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, pre ktorého je auto druhým domovom, bez šoférovania si nevie predstaviť deň a o vozidlo sa postará ako o vlastné .

Poznávacie znamenia:
- v spletitých uličkách hlavného mesta sa rozhodne nestratím,
- auto musím mať neustále v skvelom stave, čisté a vyvoňané,
- viem prepočítať a správne vydať „euríčka“, ale problém mi nerobí ani práca s platobným terminálom,
- dokážem pracovať so smartfónom a navigáciou v ňom,
- viem sa prispôsobiť smenám a práca i cez sviatky mi vyhovuje.

Čo za to dostaneš na oplátku od nás? Určite toto:
- vtipných a priateľských kolegov,
- nástupný plat 5€ na hodinu,
- stabilný mesačný príjem (garantované pridelenie istého počtu hodín na mesiac),
- zaškolenie do nášho interného informačného systému a interných predpisov,
- úhradu prevádzkových nákladov (PHM, STK, EK, zákonné a havarijné poistenie vozidiel, servis vozidiel),
- možnosť parkovať firemné auto pri dome (v rámci BA),
- v prípade dochádzania z iného mesta možné parkovanie na hranici BA,
- v prípade záujmu spracovanie daňového priznania a vystavovanie faktúr,
- ak budeš šikovný, tak aj možnosť kariérneho postupu.

Neváhaj nás kontaktovať. Vyskúšaj prácu, ktorú si nikdy nerobil/ a, poradíme Ti ako na to! Tešíme sa, že pátranie bude úspešné a TY budeš súčasťou nášho tímu!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Špecifické znaky hľadanej osoby:
- komunikatívnosť,
- príjemné vystupovanie,
- slušné správanie,
- proaktívny prístup,
- samostatnosť a flexibilita,
- vek min. 21 rokov,
- držiteľ vodičského oprávnenia počas aspoň 3 predchádzajúcich rokov,
- zdravotná a psychická spôsobilosť,
- znalosť slovenčiny, v ideálnom prípade aspoň základy angličtiny,
- má/plánuje mať živnosť.

Spĺňaš kritéria? Potom si TY ten, po ktorom pátrame! Doplň rady vodičov VB Taxi!

VB Taxi - výhodne a bezpečne.
Od roku 2014 sme na slovenskom trhu inovátori v oblasti individuálnej prepravy osôb. Rastieme a zvyšujeme kvalitu poskytovaných služieb.

Maximálna korektnosť, transparentnosť a orientácia na spokojnosť zákazníkov a vodičov je pre nás prvoradá.
Pridaj sa k tímu najobľúbenejších vodičov v Bratislave!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3354431  Dátum zverejnenia: 24.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: živnosť: 1000 až 1500 € / mesiac – možnosť týždenných zápočtov, živnostníci majú fixnú hodinovú sadzbu + odmeny a bonusy