Projektový manažér v oblasti vzdelávania

VaV Akademy PLUS, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava projektov pre akreditované vzdelávacie programy,
- vypracovanie učebného plánu a osnov, komunikácia s lektormi a garantmi vzdelávacích programov,
- zabezpečenie požadovanej dokumentácie v rámci procesu akreditácie,
- oslovovanie a výber nových lektorov vzdelávacích programov,
- zmeny vzdelávacích programov,
- rozbiehanie a nastavovanie nových vzdelávacích programov,
- zabezpečovanie učebných materiálov pre vzdelávacie programy,
- príprava informačných materiálov o vzdelávacích programoch,
- predkladanie cenových ponúk k verejným zákazkám,
- realizácia vzdelávacích projektov,
- hľadanie potencionálnych partnerov/ odberateľov v oblasti realizácie vzdelávacích aktivít,
- zverejňovanie pracovných ponúk na pozície zamestnancov a lektorov spoločnosti na webových portáloch,
- selekcia vhodných uchádzačov,
- komunikácia so záujemcami a dohadovanie osobných pohovorov.

- zaujímavá práca v najväčšej vzdelávacej spoločnosti v SR,
- práca v príjemnom kolektíve a v moderných priestoroch spoločnosti,
- zamestnanecké benefity,
- možnosť ďalšieho vzdelávania bezplatne alebo za zvýhodnené ceny,
- korektný a priateľský prístup zo strany spoločnosti,
- motivujúce finančné ohodnotenie oceňujúce aktivitu a záujem o prácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

1

Komunikatívnosť, analytické myslenie, spoľahlivosť, zodpovednosť a lojálnosť

VaV Akademy PLUS, s.r.o. a členovia skupiny VaV ponúkajú širokú škálu služieb od vzdelávania a rekvalifikácie (www.vavakademy.sk, www.jazykovaskolavav.sk, www.autoskolavav.sk), podpory pre podnikateľov (www.vavpartners.sk) až po starostlivosť o vlastné telo (www.salonkrasysavoy.sk). Patríme medzi spoločnosti, ktoré poskytujú tradičné kvalitné vzdelanie pre všetkých formou vzdelávacích a rekvalifikačný kurzov. Predstavujeme modernú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorá je postavená na tradícii, odbornosti a profesionalite.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4497685  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac