Logo VATMANN, spol. s r.o.

Konštruktér

VATMANN, spol. s r.o.

Miesto práce
SNP 1, Liptovský Hrádok
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacvýška mzdy bude upresnená na osobnom pohovore odmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba a spracovanie výkresovej dokumentácie v 2D a 3D
- vývoj výrobkov podľa potrieb spoločnosti
- prípravné práce pre projektovanie výrobkov
- tvorba CAD modelov
- komunikácia a koordinácia s ostatnými oddeleniami
- úpravy a modifikácie podľa špecifikácie
- zodpovednosť za zverené úlohy

- príležitosť pracovať v úspešnej a rastúcej spoločnosti
- interné a externé školenia
- sociálny program
- odmeny za výkon, príplatky za nadčas,
- pravidelné prehodnocovanie mzdy, možnosť profesného rozvoja
- príjemné pracovné prostredie
- odmeny pri pracovnom a životnom výročí
- odmeny pri životných jubileách, pri viacročnom pôsobení vo firme

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Mierne pokročilý
SolidWorks CAD - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo

prax na podobnej pozícii výhodou
schopnosť pracovať samostatne s modernou technológiou
seriózny prístup k práci a pracovným povinnostiam
snaha vykonávať kvalitnú a včasnú prácu
zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, schopnosť tímovej práce

Vatmann je moderná spoločnosť zaoberajúca sa spracovaním nerez oceli, hliníku a čierneho materiálu. Vďaka nášmu vysoko motivovanému tímu zamestnancov sme schopní ponúknuť našim zákazníkom široké spektrum spracovania materiálov. Cieľom spoločnosti je ponúknuť výrobu produktov od jednoduchých výpalkov až po zložité náhradné diely a časti strojov navrhnutých a vyrobených jednou spoločnosťou. Okrem strojárskeho priemyslu sa spoločnosť Vatmann rozrastá o výstavbu modulárnych stavieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Šimček
Tel.: +421908022701
E-mail: poslať životopis
ID: 4474107  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac