Vodič LKW

VaT spol. s.r.o

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava sypkého materiálu v Bratislavskom kraji.
Starostlivosť o zverené vozidlo.

Hľadáme vodiča na kamión. Práca v Bratislavskom kraji, výnimočne mimo BA kraja, preváža sa sypký material.

Pre viac informácii nás kontaktujte na telefónnom čísle .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Požadujeme skúsenosti so šoferovaním kamionu, nie nováčik. Taktiež vediet spravit drobne opravy je nutné.

Naša spoločnosť ponúka široké portfólio nákladnej dopravy, stavebných prác a odvozu odpadu. S viac ako 25 ročnou históriou v našej rodinnej firme ponúkame skúsenosti a odhodlanie optimalizovať našim klientom čas. Poskytujeme klientom osobné konzultácie a individuálne riešenia.
ID: 4111875  Dátum zverejnenia: 6.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac