Reagujte bez životopisu

Realitný maklér - VAŠE REALITY

VAŠE REALITY TN s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacMinimálna základná mzda 1.000,- EUR uvedená v inzeráte je pri predpokladanom mesačnom predaji s výškou provízie 2.000,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a komunikácia s klientmi
- obhliadky nehnuteľností a ich fotodokumentácia
- vedenie evidencie nehnuteľností
- správa a aktualizácia portfólia nehnuteľností
- spolupráca s katastrom nehnuteľností, bankami, znalcami, geodetmi
- práca s databázou nehnuteľností
- práca s databázou klientov (kupujúci, predávajúci)
- spolupráca s realitnými kanceláriami
- flexibilné riešenie obchodných prípadov

- nepretržitá odborná podpora a stabilné zázemie realitnej kancelárie
- zaškolenie nových maklérov vo vlastnom školiacom systéme
- vlastný firemný právnik
- vlastný firemný finančný poradca
- nadštandardné finančné ohodnotenie - provízie od 50 % do 80 %
- štartovací bonus počas prvých 2 mesiacov okrem provízií zo zrealizovaných
obchodov aj odmena podľa pracovnej aktivity makléra
- vzdelávacie programy zamerané na realitnú činnosť
- firemné akcie
- firemné súťaže

Hľadáme vo vybraných lokalitách spolupracovníkov na pozíciu realitný maklér.
Máme záujem o rozvoj nových pobočiek a rozšírenie už existujúcich pobočiek. V lokalite Považská Bystrica, Púchov, Dubnica nad Váhom, Bánovce nad Bebravou, Galanta (Sereď, Šaľa) hľadáme maklérov začiatočníkov aj maklérov s praxou. V mestách Bánovce nad Bebravou, Považská Bystrica, Dubnica nad Váhom, Galanta hľadáme vedúceho kancelárie (skúseného realitného makléra ). V lokalite Bánovce nad Bebravou hľadáme špecialistu na predaj domov a pozemkov.
Maklér s praxou bude mať dohodnutý zaujímavý individuálny systém odmeňovania. Realitných maklérov bez praxe zaškolíme vo všetkých oblastiach na realitnom trhu. Ponúkame neobmedzené možnosti príjmov so zárukou časovej flexibility realitného makléra či managera.
Aktívnym začiatočníkom poskytneme finančnú podporu v priebehu prvých dvoch mesiacov práce.
V prípade záujmu nám pošlite kontaktný formulár s profesným životopisom. Vybratých záujemcov budeme kontaktovať telefonicky a dohodneme si termín stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj/prenájom nehnuteľností

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
- minimálne stredoškolské vzdelanie, základy práce s PC, živnostenský list (na začiatok nie je podmienkou), dostatok času, záujem o prácu s nehnuteľnosťami a záujem o vzdelávanie
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- flexibilitu
- zodpovednosť
- trpezlivosť
- príjemné vystupovanie voči klientom
- dochvíľnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- práca s internetom,
- digitálny fotoaparát,
- vodičský preukaz sk. B
- automobil k dispozícii

Kompletný servis v oblasti kúpy, predaja, prenájmu a investícií do nehnuteľností.
Profesionálna realitná kancelária s viacročnou praxou na realitnom trhu najmä v Trenčianskom, Nitrianskom, Bratislavskom a Trnavskom kraji, hľadá ambicióznych ľudí v každom veku do svojich radov pre pobočky Trenčín, Myjava, Bánovce nad Bebravou, Považská Bystrica a tiež pre nové plánované pobočky v týchto mestách:
Ilava, Dubnica nad Váhom, Nové Mesto nad Váhom, Prievidza, Púchov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3232041  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac