Skladník / údržbár v 4* hotelovom rezorte

Pod Lipou, s.r.o.

Miesto práce
Hotel pod Lipou ****, Modra-Harmónia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600,- EUR + osobné ohodnotenie alebo 5,- EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho novootvoreného 4* hotelového rezortu hľadáme šikovného človeka na:
- príjem a výdaj tovaru
- starostlivosť o uskladnený majetok hotela
- prenos tovaru, hotelového vybavenia, nábytku a zariadení
- pomoc pri údržbe a pri opravách hotela
- záhradnícke práce na verejných priestranstvách v rezorte
- vodič "B" (prevoz osôb, materiálu, zariadení, vybavenia)

Atraktívne pracovné prostredie štvorhviezdičkového hotelového rezortu
- zaujímavý balík zamestnaneckých výhod
- možnosť kariérneho rozvoja
- možné ubytovanie v hoteli

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite, prosím, svoj štrukturovaný životopis s fotografiou na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritéria budú pozvaní na osobný pohovor.
Ďakujem za rešpektovanie tejto skutočnosti, ktorá verím je štandardom nielen v našej spoločnosti.
S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti Vasca, s.r.o. so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

NUTNÁ:
- dobrá fyzická kondícia
- vodičský preukaz B
POTREBNÁ
- zodpovednosť
- základy hospodárenia ("zdravý sedliacky rozum")
- tímová spolupráca
- profesionálne správanie v súlade s internými postupmi a štandardami
- trestná bezúhonnosť

Hotelový rezort s jedinečnou polohou a veľkým 2,5 ha areálom sa nachádza v krásnej prírode na upätí Malých Karpát vo vinohradníckej oblasti Modra - Harmónia.
Ponúkame ubytovanie v dvoch rôznych ubytovacích štandardoch, s jedinečným dizajnom izieb a rodinnou atmosférou. Celková ubytovacia kapacita je 75 izieb a 170 lôžok.
ID: 3419281  Dátum zverejnenia: 3.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600,- EUR + osobné ohodnotenie alebo 5,- EUR/hod.