Údržbár

VASCA s. r. o.

Miesto práce
Hotel pod Lipou ****, Modra-Harmónia
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riešenie požiadaviek jednotlivých oddelení na technickú údržbu, práce podľa daných priorít.
- Samostatné myslenie a odstraňovanie rôznych typov závad
- Kompletné technické zabezpečenie a údržbu všetkých izieb hotela, verejných priestranstiev v hoteli, údržba a oprava všetkých typov inštalácií, vzduchotechniky, vodoinštalácií, elektriky
- Monitoring systémov bezpečnosti a ochrany hotela, protipožiarnej ochrany, sprinkler systémov, a bezpečnostných hlásičov

atraktívne pracovné prostredie štvorhviezdičkového hotelového rezortu
- zaujímavý balík zamestnaneckých výhod
- možnosť kariérneho rozvoja
- možné ubytovanie v hoteli

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite, prosím, svoj štrukturovaný životopis s fotografiou na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritéria budú pozvaní na osobný pohovor.
Ďakujem za rešpektovanie tejto skutočnosti, ktorá verím je štandardom nielen v našej spoločnosti.
S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti Vasca, s.r.o. so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.7.2018 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, hotelierstvo je výhodou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

POTREBNÁ platná skúška z vyhlášky 508, §21, §22, resp.23 - elektro !!
- príjemné vystupovanie a entuziazmus
- silná orientácia na hosťa
- zodpovednosť
- tímová spolupráca
- profesionálne správanie v súlade s internými postupmi a štandardami
- trestná bezúhonnosť

Spoločnosť Vasca, s.r.o. prevádzkuje Hotel pod Lipou****, nový hotel rezortového typu v Harmónii pri Modre, necelých 30km od Bratislavy.
Rezort s celkovou plochou 24 ha tvorí hotel**** s kapacitou 44 lôžok, dependance s kapacitou 58 lôžok, športoviská, vonkajší bazén, keramická dielňa, lanové centrum, detské centrum, jazierko a ďalšie atrakcie určené primárne pre organizovanie team-buildingov a pre pobytových hostí. Viac informácii o hoteli nájdete na www.hotelpodlipou.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Gorazdova 34
811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Aschengeschwandtnervá
Tel.: +421905395110
E-mail: poslať životopis
ID: 3419281   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 + osobné ohodnotenie