Kuchár, kuchárka

VASCA s. r. o.

Miesto práce
Modra-Harmónia
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.000,- EUR + osobné ohodnotenie podľa skúseností + príplatky za víkendy, sviatky, nadčasy + motivačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš už dosť cudziny, chceš sa usadiť a byť platený férovo, aby si si mohol zobrať úver/hypo založiť alebo starať sa o rodinu, chceš pracovať v čistom a horskom prostredí Malých Karpát, ale len na skok z Bratislavy, Malaciek alebo Trnavy, chceš sa stať súčasťou novo vznikajúceho teamu profíkov v 4* hoteli s rodinnou atmosférou, takmer nekonečným športovým vyžitím, vieš variť a máš nasledovné predpoklady a skúsenosti, tak neváhaj a ozvi sa nám! :-)

Zodpovednosť za prípravu, servírovanie a za kvalitu výrobkov podľa štandardov hotela.
Dodržiavanie technologických postupov a kalkulácií.
Spoluzodpovednosť za uskladnenie a efektívnu spotrebu v súlade s predpismi hotela.
Prehľad trendov v gastronómii a skúsenosti s prípravou jedál podľa nových trendov.
Zodpovednosť za zverený tovar a inventár.
Zodpovednosť za dodržiavanie hygienických štandardov.
Udržiavanie chodu kuchyne a čistoty v kuchyni.

Okrem zmienených platových výhod ponúkame:
- atraktívne pracovné prostredie 4* hotelového rezortu
- zaujímavý balík zamestnaneckých výhod / možnosť využiť športoviská, bazén, wellness so zľavou pre seba a rodinných príslušníkov, zľavy na jedlo a pitie
- starostlivosť o pracovné oblečenie
- zamestnanecká strava
- príspevok na dopravu
- možnosť jednorázového/krátkodobého ubytovania v hoteli zdarma
- možnosť prenájmu zamestnaneckého bytu za zvýhodnenú cenu
- rodinná atmosféra hotela
- možnosť podieľať sa na vytvorení systému práce reštaurácie v novo otvorenom hoteli
- a nájdeš tu aj férových majiteľov a vedenie hotela ;-)

pozícia vhodná pre uchádzača vyučeného v odbore, alebo prax min. 2 roky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.8.2018 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť a zodpovednosť!!!
- lojalita a spoľahlivosť
- schopnosť zvládať stresové situácie
- tímový hráč
- zmysel pre poriadok a čistotu
- flexibilita (kto pracoval v hoteli, vie o čom píšeme :-) )

Hotel pod Lipou**** je nový hotel rezortného typu v Harmónii pri Modre, necelých 30 km od Bratislavy.
Rezort s celkovou plochou 24 ha tvorí hotel**** s kapacitou 44 lôžok, Dependance s kapacitou 58 lôžok, plážový volejbal a multifunkčné športoviská, petangové ihriská, vonkajší bazén, keramická dielňa, lanové centrum, detské centrum, jazierko a ďalšie atrakcie určené primárne pre organizovanie teambuildingov, svadieb a pre pobytových hostí.
Už čoskoro otvoríme v areáli nový 4* hotel, kde bude ďalšia ubytovacia kapacita, konferenčná sála pre 250 hostí, krásne wellness centrum a bowling.
Viac informácii o hoteli nájdete na www.hotelpodlipou.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Gorazdova 34
811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

ID: 3345860   Dátum zverejnenia: 25.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.000,- EUR + osobné ohodnotenie podľa skúseností + príplatky za víkendy, sviatky, nadčasy + motivačné odmeny