Recepčná v Hoteli pod Lipou****, Harmónia, Modra

VASCA s. r. o.

Miesto práce
Harmónia , 900 01 Modra, Bratislavský kraj, Pezinok
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ubytovanie a odubytovanie hotelových hostí
- komunikácia a starostlivosť o hotelových hostí
- komplexné spracovanie rezervácii hotelových služieb
- vystavovanie hotelových účtov, zálohových a vyúčtovacích faktúr
- práca s rezervačným systémom HOREC
- práca s pokladňou a POS terminálom
- administratívne práce

- atraktívne pracovné prostredie štvorhviezdičkového boutique hotela
- zaujímavý balík zamestnaneckých výhod
- možnosť podielať sa na vytvorení systému práce recepcie v novo otvorenom hoteli
- rodinná atmosféra malého komfortného hotela
- možnosť zamestnaneckého ubytovania

Aktívna znalosť AJ a min. ročná prax na podobnej pozícii je podmienkou.
Svoje životopisy posielajte na adresu dana.aschenge@hotelpodlipou.sk.
Do predmetu emailu uveďte: Recepčná/Recepčný.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú následne pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, hotelierstvo je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Fakturácia - základy
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

- príjemné vystupovanie a entuziazmus
- silná orientácia na hosťa
- zodpovednosť
- odolnosť voči stresu
- tímová spolupráca
- profesionálne správanie v súlade s internými postupmi a štandardami

Spoločnosť Vasca, s.r.o. prevádzkuje Hotel pod Lipou****, nový hotel rezortového typu v Harmónii pri Modre, necelých 30km od Bratislavy.
Rezort s celkovou plochou 24 ha tvorí hotel**** s kapacitou 44 lôžok, dependance s kapacitou 58 lôžok, športoviská, vonkajší bazén, keramická dielňa, lanové centrum, detské centrum, jazierko a ďalšie atrakcie určené primárne pre organizovanie team-buildingov a pre pobytových hostí. Z dôvodu rozširovania rezortu o ďalšie hotelové služby hľadáme do nášho tímu nových pracovníkov na pozície čašník, kuchár a chyžná. Viac informácii o hoteli nájdete na www.hotelpodlipou.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Gorazdova 34
811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

ID: 1434776   Dátum zverejnenia: 10.1.2018