Reagujte bez životopisu

Všeobecný lekár - na jeden deň v týždni (piatok)+ zástup

Váš Lekár, s.r.o.

Miesto práce
Zdravotné stredisko, Záporožská, Petržalka
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
3 500 EUR/mesiacMzda je uvedená pri plnom úväzku, bude upresnená na osobnom pohovore a závisí od dĺžky praxe aj skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • poskytovanie zdravotnej starostlivosti v ambulancii všeobecného
lekára pre dospelých,
  • diagnostika akútnych a chronických ochorení v odbore všeobecné
lekárstvo s následnou terapiou a odporučením ďalšieho
diagnostického a terapeutického postupu,
  • indikovanie odberov biologického materiálu na laboratórne vyšetrenia,
  • očkovanie pacientov,
  • predpisovanie liekov a zdravotníckych pomôcok,
  • vyhodnotenie EKG záznamu,
  • zaznamenávanie vyšetrovacieho a terapeutického postupu,
  • zaznamenávanie výsledkov laboratórnych vyšetrení do zdravotnej
dokumentácie pacienta,
  • vedenie záznamov o zdravotnom stave pacientov,
  • vykazovanie zdravotných výkonov zmluvným zdravotným poisťovniam,
  • preventívne prehliadky podľa zákona a preventívne prehliadky v súvislosti so zamestnaním.

- plne vybavená ambulancia s kmeňom,

  • zaujímavé finančné ohodnotenie,
  • stabilné zamestnanie,
  • príjemné pracovné prostredie.

Táto pracovná pozície je na jeden deň v týždni (piatok) a v prípade potreby zastupovanie v ambulancii. Ambulancia sa nachádza na adrese: Záporožská 12, 85101 Bratislava.

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na emailovú adresu: [email protected].
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 66 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

  • atestácia z odboru všeobecné lekárstvo,
  • bezúhonnosť,
  • príjemné vystupovanie a správanie.

Sme mladá, progresívna značka. Prevádzkujeme sieť ambulancií, lekární a aktuálne sme otvorili aj polikliniku Váš Lekár.
Venujeme sa prevencii v oblasti zdravia, osvete a podpore pacientov.
Poskytujeme zdravotnú starostlivosť modernému človeku, ktorý sa zaujíma o svoj život.
Posúvame súčasný štandard slovenského zdravotníctva.
Prepájame moderný prístup s cieľom dosiahnuť dlhší život našich klientov.
Prevádzkujeme 8 ambulancií v troch slovenských mestách.

Náš najväčší projekt je Poliklinika Váš Lekár v Eurovea 2. Modernú polikliniku sme otvorili v januári 2024. Prináša komplexné služby viac ako 20 špecialistov, moderné vybavenie, najnovšie postupy a metódy. Kladie dôraz na well-being (kvalitný život) našich klientov, objednávanie bude prebiehať online na presný čas bez čakania a je dostupná na atraktívnej adrese a vo vyhovujúcich otváracích hodinách.

Veríme, že včasná a presná diagnostika môže pomôcť ľuďom predĺžiť ich aktívny zdravý život - to je aj našou víziou. Prichádzame preto s konceptom Lekárne & diagnostického centra. Pôjde o samostatný priestor, kde majú naši farmaceuti priestor a možnosť venovať sa základnej preventívnej diagnostike našich klientov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Andelková
Tel.: +421948048368
E-mail: poslať životopis
ID: 4588043  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac