Vodič len po SK, skupina C a E

VARTES, s.r.o.

Miesto práce
Beckov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jazdí sa len po Slovensku, s chladiarenskými autami na turnusy ,jazdí sa podľa platných predpisov AETR, - volať na 0903653762 Zdeno Žiak - fleet leader. Prosíme volať od 08- 16 tej

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Sme spoločnosť s dlhodobou tradíciou, bohatými skúsenosťami a profesionálnym prístupom v doprave, špedícii a logistike. Zaoberáme sa vnútroštátnou prepravou tovaru od roku 2003 .Prevádzkujeme 18 návesových súprav a 6 vozidiel do 18 ton+ 4 vozidlá do 12 ton, 0903653762 , poprosíme volať v pracovných dňoch od 8 do 16 tej hodiny , Ďakujem

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2308616  Dátum zverejnenia: 21.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac