Vodič len po SK, skupina C alebo E

VARTES, s.r.o.

Rimavská Sobota, Trenčiansky kraj, okres Senec, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Žilina, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jazdí sa len po Slovensku, s chladiarenskými návesmi na turnusy 6/6 voľno, plat 1.200eur v čistom za 15 dní , 80 e na 1 deň, jazdí sólo auto 18 t alebo náves , a jazdí sa stred a západné Slovensko, jazdí sa podľa platných predpisov AETR, - volať na 0903809290 Jaromír Cerovský - fleet leader. Volať od 08- 17 tej , ďakujem

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Sme spoločnosť s dlhodobou tradíciou, bohatými skúsenosťami a profesionálnym prístupom v doprave, špedícii a logistike. Zaoberáme sa vnútroštátnou prepravou tovaru od roku 2003 .Prevadzkujeme 18 návesových súprav a 6 vozidiel do 18 ton 0903809290 Jaromír Cerovský

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vartes s.r.o
Bučinová 8698/2
821 07 Bratislava
ID: 2308616   Dátum zverejnenia: 26.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 EUR/mesiac