Specialista robotiky

Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Místo práce
Šenov u Nového Jičína, Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* programování robotů
* tvorba systémové koncepce pro nákup nových zařízení ve spolupráci s oddělením zavádění nových projektů
* kontrola SW řešení dodavatelských firem
* optimalizace komunikace robotů s ostatními zařízeními ve výrobě
* podpora vývojového týmu v procesu z pohledu elektroniky

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavá práce v závodě světelné techniky v Šenově u Nového Jičína
* motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
* nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)
* možnost odborného a kariérního růstu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* min. SŠ vzdělání elektrotechnického směru, obor automatizace, elektrotechnika
* vyhláška 50/78 Sb. § 6 podmínkou
* znalost MS office
* znalost programování Siemens S5, S7, programování robotů KUKA, ABB, Mitsubishi
* praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě/automotive výhodou
* znalost anglického jazyka výhodou
* dobré komunikační schopnosti, flexibilita, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Varroc Lighting Systems v České republice je centrem vývoje a předním světovým výrobcem světelné techniky, forem a nástrojů pro automobilový průmysl. Mezi hlavní zákazníky patří společnosti Ford, VW, PSA, Jaguar, Land Rover, GM, Mercedes a Bentley.

S téměř 2300 zaměstnanci v České Republice nabízí společnost Varroc Lighting Systems uplatnění v Technickém centru zaměřeném na výzkum a vývoj světelné techniky v oblastech optiky, mechanické konstrukce a elektroniky. Vývojové centrum se nachází v Novém Jičíně a nově rovněž v Ostravě. Možnost uplatnění nabízí i výrobní závody a nástrojárna v Novém Jičíně a Rychvaldě, které se zaměřují na sériovou výrobu světelné techniky a návrh a výrobu forem, příslušenství a specializovaných strojů k podpoře výroby světelné techniky. Více informací o společnosti je k dispozici na www.varrocgroup.com.
ID: 2557372  Dátum zverejnenia: 29.1.2018