Obchodný konzultant - precízne poľnohospodárstvo

Varistar, s.r.o.

Slovensko, Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.9.2022
Od 1 600 EUR/mesiac- Progresívny bonusový systém s vysokým potenciálom zárobku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- proaktívne vyhľadávanie potenciálnych klientov
- reaktívne spracovanie dopytov generovaných marketingom spoločnosti
- obchodné rokovania s klientmi
- príprava cenových ponúk
- príprava zmluvnej dokumentácie a rokovania o zmluvách
- riadenie obchodnej administratívy
- uchovávanie informácií o obchodných prípadoch v systémoch spoločnosti
- obchodné výkazníctvo (CRM)
- spolupráca s ostatnými kolegami pri príprave dokumentov a žiadostí pre zmluvných klientov
- vyhľadávanie príležitostí na zvýšenie predaja u existujúcich klientov

- mobilný telefón, služobné vozidlo, notebook, príspevok na stravné
- práca v dynamickom tíme
- tím pod vedením skúsených manažérov
- budete predávať jedinečný produkt, kde je veľmi obmedzená konkurencia a zaujímavý model pre klienta s nulovými investíciami a vysokou pridanou hodnotou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Minimálne stredoškolské vzdelanie, ideálne v oblasti agronómie, techniky alebo ekonomiky

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

poľnohospodárstva je výhodou

- obchodný prístup k vyhľadávaniu a získavaniu nových neznámych klientov
- schopnosť udržiavať a rozvíjať vzťahy so získanými klientmi
- priateľské a prístupné správanie
- ctižiadostivosť a ochota presadiť sa
- ochota učiť sa nové veci
- základné znalosti práce s PC a internetom
- časová flexibilita
- zodpovedný prístup pri vykonávaní zákaziek
- komunikatívnost
- znalosť angličtiny a maďarčiny je výhodou, nie je nevyhnutná

Varistar, s. r. o., je čisto česká úspešná spoločnosť, ktorá sa zaoberá poskytovaním služieb založených na informačných technológiách pre poľnohospodárstvo v strednej a východnej Európe. Naša spoločnosť je už niekoľko rokov veľmi dobre etablovaná na českom trhu a teraz dynamicky rozvíjame svoje aktivity na slovenskom trhu. Hlavnou oblasťou činnosti je zber a spracovanie dát a ich využitie na efektívnu aplikáciu hnojív, osív a prípravkov na ochranu rastlín prostredníctvom variabilného umiestnenia v závislosti od heterogenity polí.
Služba Varistar, ktorú prevádzkuje naša spoločnosť, je jedinečná svojím rozsahom. Viac informácií nájdete na stránke www.varistar.cz
Ponúkame flexibilitu rastúcej spoločnosti, zaujímavé skúsenosti v novej oblasti, rozvoj a kariérny rast spolu so spoločnosťou. Pridajte sa k úspešnému tímu, ktorý je podporovaný vývojovým projektom Európskej vesmírnej agentúry pod krídlami ESA-BIC Prague a pravidelne sa umiestňuje na popredných miestach prestížnych súťaží:
2021 - 3. miesto Firma roka ČR, 9. miesto v rámci strednej a východnej Európy v súťaži Deloitte Growth Stars,
2020 - Deloitte Impact Star - Fast 50 a umiestenie medzi 8 najlepšími inovatívnymi startupmi v regióne strednej Európy v celoeurópskej súťaži InVivo Quest EuroTour 2020-2021,
2019 - Súťaž Nápad roku - Technologický projekt roka.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4350223  Dátum zverejnenia: 10.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac