Obchodný reprezentant

Vario Trade s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2022
1 000 EUR/mesiac- platové ohodnotenie tvorené fixnou a pohyblivou zložkou bez zastropovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Ponúkanie a predaj rýchlo-obrátkového spotrebného tovaru
• Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• Vyhľadávanie nových potencionálnych zákazníkov
• Tvorba cenových ponúk a objednávanie tovaru
• Spravovanie toku tovaru
• Kontrola dodania tovaru
• Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
• Reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému

• Služobné auto, tablet, mobil
• Príspevok na stravovanie
• Výhodné zamestnanecké zľavy na nakupovaný materiál pre osobné účely
• Flexibilná pracovná doba
• Bezplatné školenia
• Možnosť kariérneho rastu

Životopis spolu s fotografiou zasielajte na e-mail spoločnosti: [email protected]
Vyhovujúci uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

- flexibilita, cieľavedomosť
- vyjednávacie a prezentačné schopnosti
- schopnosť reprezentovať
- znalosť prideleného regiónu
- schopnosť pracovať s dôrazom na cieľ
- schopnosť pracovať samostatne a spolupracovať s tímom
- asertívny a komunikatívny typ
- kreatívnosť a samostatnosť
- obchodnícke zručnosti

Obchodný tím spoločnosti Vario Trade s.r.o. už desiatky rokov vynakladá maximálnu silu, aby uspokojoval požiadavky a potreby svojich obchodných partnerov ako aj koncových spotrebiteľov.
Tím s dlhoročnou skúsenosťou a vedomosťou vyniká vo vybudovaní a riadení distribučných sietí a výsledkami dokazuje aj odborné znalosti v oblasti veľko - a maloobchodnej činnosti.
Nami distribuované a predávané značky:
Duracell, AgfaPhoto, Varta, Philips, AVIDE, Entac,
www.variotrade.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4230544  Dátum zverejnenia: 4.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac