Reagujte bez životopisu

Vodič MKD, Frigo, box, plachta, BDF

Varexpres s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
762 - 3 000 EUR/mesiacnetto 2000- 2600 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkam prácu vodiča kamiónu na TPP. Trasa SK-DE-SK, SK-CH-SK, SK-Benelux-SK. Otočky, nie turnusy. Frigo, Box, plachtové návesy a BDF. Víkendy voľné. Možnosť aj dvojosádky. ADR je výhodou. Mzda 2000-2600 netto. Kontakt:0905203724, [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v oblasti prepravy/doručovania
- bezúhonnosť čistý výpis z registra trestov
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- ADR je výhodou

Sme dynamicky sa rozvíjajúca dopravno-obchodná spoločnosť ktorá pôsobí na trhu od roku 1993. V súčasnosti máme 90 zamestnancov a neustále rozširujem naše pôsobenie na zahraničných trhoch. Hľadáme šikovných a ambicióznych ľudí do nášho tímu, ktorí majú chuť pracovať a učiť sa nové veci.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4360843  Dátum zverejnenia: 2.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 762 EUR/mesiac