Obchodný zástupca - junior

Varexpres s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 500 EUR/mesiac+ finančné bonusy v závislosti od finančných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie a získavanie nových klientov v oblasti pozemných prepráv
• ponuka produktov – predaj paletovej prepravy zberným systémom
• navštevovanie zákazníkov
• komunikácia s existujúcimi zákazníkmi
• vypracovávanie cenových ponúk a spracovávanie objednávok
• cenové vyjednávanie

• auto (aj na súkromné účely)
• notebook (aj na súkromné účely)
• mobil (aj na súkromné účely)
• obchodné školenia, technické školenia
• 100 € - bonus do autoumyvárky
• Gastrolístky

Ponuka je vhodná pre začiatočníkov. V prípade záujmu pošlite Váš životopis na: [email protected]. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Hľadáme len spoľahlivých ľudí, ktorí sa chcú dlhodobo zamestnať. Ponúkame férové podmienky a zaručene najlepšie platobné podmienky. Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, logistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• pozícia pre absolventa BEZ PRAXE, ktorý sa chce učiť a je otvorený obchodu
• Extovert, komunikatívny, aktívny, prozákaznícky
• Analytické myslenie, spájanie si súvislosti
• Smelý, zameraný na výsledky
• Empatický
• Cieľavedomý, schopný prijať aj neúspech a ísť ďalej

Sme dynamicky sa rozvíjajúca dopravno-obchodná spoločnosť ktorá pôsobí na trhu od roku 1993. V súčasnosti máme 90 zamestnancov a neustále rozširujem naše pôsobenie na zahraničných trhoch. Hľadáme šikovných a ambicióznych ľudí do nášho tímu, ktorí majú chuť pracovať a učiť sa nové veci.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4126628  Dátum zverejnenia: 21.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac