Vodič medzinárodnej nákladnej dopravy, skupina C (skriňové solo)

Varexpres s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
696 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič medzinárodnej nákladnej dopravy, skupiny C

- trvale pridelené vozidlo, príp. striedač
- jazda jedno osádka/ dvojosádka
- vykonávanie jázd podľa vopred stanoveného časového harmonogramu
- voľné víkendy
- pravidelné a opakujúce sa prepravy
- individuálny prístup k zamestnancom, prispôsobenie pracovného harmonogramu k požiadavkám
- rôzne zamestnanecké výhody

Ponuka je vhodná aj pre začiatočníkov. Hľadáme len spoľahlivých ľudí, ktorí sa chcú dlhodobo zamestnať. Ponúkame férové podmienky a zaručene najlepšie platobné podmienky. Osobný pohovor je možné dohodnúť e-mailom, alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- karta vodiča
- kvalifikačná karta vodiča
- psychologické testy
- lekárska prehliadka
- bezúhonnosť
- preukaz ADR (výhodou)
- znalosť NJ & AJ (výhodou)
- spoľahlivosť
- profesionalita

Sme dynamicky sa rozvíjajúca dopravno-obchodná spoločnosť ktorá pôsobí na trhu od roku 1993. V súčasnosti máme 90 zamestnancov a neustále rozširujem naše pôsobenie na zahraničných trhoch. Hľadáme šikovných a ambicióznych ľudí do nášho tímu, ktorí majú chuť pracovať a učiť sa nové veci.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4000728  Dátum zverejnenia: 26.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac