Obchodno technický zástupca / zástupkyňa

VAPECO s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac13. plat, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových
zákazníkov na trhu
- starostlivosť o pridelené produktové portfólio s vysokým potenciálom na trhu
- súčinnosť pri marketingových aktivitách
- súčinnosť pri navrhovaní technického riešenia projektov v spolupráci s
produktovým manažérom

- motivačné finančné ohodnotenie s pohyblivou zložkou mzdy v závislosti od
dosiahnutých výsledkov
- firemný automobil, notebook a mobil, možnosť využívať aj na súkromné účely
- možnosť sebarealizácie pre ambicióznych a motivovaných ľudí
- technicky zaujímavé špičkové produkty
- pestrú náplň práce, možnosť byť úspešný a ukázať, čo v obchode viete
- školenia na Slovensku i v zahraničí, teambuilding akcie
- malú, progresívnu, dynamickú a neustále sa rozrastajúcu spoločnosť s kolektívom, na ktorý sa možno vždy spoľahnúť

Ak si myslíte, že ste práve Vy vhodný kandidát / kandidátka na danú pozíciu, zašlite nám Váš životopis na [email protected] , ak nás ním oslovíte, pozveme si Vás na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme cieľavedomú, pracovitú, komunikatívnu osobu, ktorá dokáže predať a pracovať samostatne . Technicky zdatná a logicky mysliaca osobnosť.
- komunikačné zručnosti
- schopnosť viesť obchodné rokovania a dosahovať
požadované výsledky
- pružnosť, otvorenosť a pracovné nasadenie
- zmysel pre tímovú prácu
- pripravenosť cestovať 3 - 4 x týždni v rámci východného Slovenska

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, avšak s dlhoročnými skúsenosťami a znalosťami, širokým spektrom vysoko kvalitných produktov od medzinárodných koncernov s výrobou a vývojom náterových hmôt a aplikačnej techniky.
Návrhy a dimenzácie náterových systémov, služby certifikovaného korozného inžiniera, predaj a distribúcia priemyselných farieb, protipožiarnych náterových systémov, interierových/ dizajnových / fasádnych farieb a stierok, aplikačnej striekacej techniky pre priemysel a stavebníctvo, aplikácia náterovych hmôt na akékoľvek povrchy.
ID: 4062091  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac