Produktový manažer

VanCo.cz s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
35 000 - 70 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jsi nadšenec do moderních technologií? Baví tě sledovat trendy a máš rád nové hračky? Pak nám pošli svůj životopis a třeba budeš mít možnost osahat si to nejlepší z telekomunikačních produktů u nás.

Dynamika vývoje světových hráčů je obrovská, abychom vše stíhali a dokázali jsme s technologiemi kvalifikovaně poradit jak zákazníkům, tak lidem uvnitř firmy, kteří řešení navrhují a instalují, potřebujeme posílit na pozici Product Manager.

Pozici obsazujeme na naší pražské centrále - místo výkonu práce Praha.

Co bude Tvým každodenním chlebem?

  • Hledání zajímavých produktů, které by se mohly hodit při výstavbě telekomunikačních sítí
  • Zařazování produktů, které prošly otestováním a interním sítem do nabídky, komunikace s výrobci
  • Spolupráce s obchodním a marketingovým týmem, jejich technická podpora na vlastních produktech
  • Podílení se na tvorbě obchodní a technické argumentace

Co by Ti nemělo chybět

  • Především nadšení a zájem o technologie a telekomunikace.
  • Využiješ u nás znalost angličtiny, minimálně by ses měl orientovat v psaném textu
  • Schopnost systematické práce, ale i improvizace - ne vždy jde vše po drátkách a každý výrobce má svá specifika

Co Ti nabízíme?

  • Velký prostor pro osobní realizaci v zázemím stabilní firmy s jasným místem na trhu
  • Pracovní prostředí bez korporátních návyků
  • Podporu zkušených parťáků, které jejich práce baví
  • Motivační ohodnocení které bude reflektovat Tvoje nasazení
  • Spoustu firemních benefitů jako stravenky, Multisport kartu, notebook, telefon, 5 dní dovolené nad rámec, příspěvek na nákup hardwaru nebo třeba možnost půjčit si firemní auto pro soukromé účely
  • Pokud se chceš dozvědět více nebo jsi nenašel, co jsi přesně hledal, navštiv na našich stránkách www.vanco.cz sekci kariéra.

Líbí se Ti pozice? Pošli nám svůj aktuální životopis!

Těšíme se na Tebe!

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
ID: 4498009  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/mesiac