Zámočník - zvárač (aj na živnosť)

VAN AARSEN, spol. s r.o.

Miesto práce
Lužianky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1.000,- EUR a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná práca vykonávaná na základe nákresov, prípravné činnosti ako je vyrovnávanie, vŕtanie a skladanie, následne zváranie (CO2) oceľových konštrukcií, po zváraní ďalšie zostavovanie a opracovanie produktov. V prípade potreby práca na montážach v Belgicku a v Holandsku.

- zaujímavý sociálny program
- rast kvalifikácie
- pravidelné prehodnocovanie platov
- príspevok na dopravu
- jazykové kurzy
- pitný režim
- množstvo benefitov

Žiadosť spolu so životopisom zašlite na e-mailovú adresu ([email protected]), prípadne na adresu sídla spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

Zváračský preukaz Z-M 1, Z-E 1 (platný preukaz nie je podmiekou), znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou, čítanie výkresovej dokumentácie, obsluha VZV, samostatnosť

Sme holandská spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1993, zaoberáme sa strojárenskou výrobou, najmä výrobou technologických zariadení pre krmovinársky priemysel (miešačky, šrotovníky, granulačné linky, obilné silá atď.) a výrobou technologických zariadení na recykláciu starých pneumatík. Ďalšie informácie o nás nájdete na webových stránkach www.aarsen.sk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 575274  Dátum zverejnenia: 24.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.000,- EUR a viac