Zámočník - zvárač (aj na živnosť)

VAN AARSEN, spol. s r.o.

Miesto práce
Lužianky, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď príp. dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná práca vykonávaná na základe nákresov, prípravné činnosti ako je vyrovnávanie, vŕtanie a skladanie, následne zváranie (CO2) oceľových konštrukcií, po zváraní ďalšie zostavovanie a opracovanie produktov. V prípade potreby práca na montážach v Belgicku a v Holandsku.

- zaujímavý sociálny program
- rast kvalifikácie
- mzdové ohodnotenie podľa výsledkov

Žiadosť spolu so životopisom zašlite na e-mailovú adresu (lucia.katrencikova@aarsen.com), prípadne na adresu sídla spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3 roky

Zváračský preukaz Z-M 1, Z-E 1 (platný preukaz nie je podmiekou), znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou, čítanie výkresovej dokumentácie, obsluha VZV, samostatnosť

Holandská spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1993, zaoberajúca sa strojárenskou výrobou, najmä technologických zariadení pre krmovinársky priemysel (miešačky, šrotovníky, granulačné linky, obilné silá atď) a výrobou technologických zariadení na recykláciu starých pneumatík ako i ostatnou strojárenskou výrobou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VAN AARSEN spol. s r.o.
Teslova 1
951 41 Lužianky
ID: 575274   Dátum zverejnenia: 19.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou