Elektrikár/ elektromechanik - údržbár

VAN AARSEN, spol. s r.o.

Miesto práce
Teslova 1, Lužianky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 200 EUR/mesiacDohodou, podľa kvality uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie prehliadok, opráv a údržby elektrických častí strojov a zariadení (zváračky, ručné náradie, kladkostroje, ohraňovací lis, laser), diagnostika porúch a operatívne riešenie vzniknutých problémov, kontrola technologických zariadení a ich obsluha - kotoľňa, elektrické zariadenia, vzduchotechnika atď., ostatné údržbárske práce - elektrikárske, vodoinštalatérske a pod.

- zaujímavý sociálny program
- rast kvalifikácie
- pravidelné prehodnocovanie platov
- príspevok na dopravu
- jazykové kurzy
- pitný režim
- množstvo benefitov

Žiadosť spolu so životopisom zašlite na e-mailovú adresu ([email protected]), prípadne na adresu sídla spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, elektromechanik

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 - 5 rokov

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike je výhodou.

Sme holandská spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1993, zaoberáme sa strojárenskou výrobou, najmä výrobou technologických zariadení pre krmovinársky priemysel (miešačky, šrotovníky, granulačné linky, obilné silá atď.) a výrobou technologických zariadení na recykláciu starých pneumatík. Ďalšie informácie o nás nájdete na webových stránkach www.aarsen.sk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3957133  Dátum zverejnenia: 22.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac