Konštruktér

VAN AARSEN, spol. s r.o.

Miesto práce
Lužianky, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou podľa kvality uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh nových a úprava existujúcich výrobkov podľa požiadaviek zákazníkov,
- tvorba 3D modelov a technickej dokumentácie pre výrobu,
- hľadanie optimálneho konštrukčného riešenia nových výrobkov,
- práca so systémom KEYTECH, kreslenie v SOLID WORKS a v AUTOCADe

- výhodné platobné podmienky
- zaujímavý sociálny program
- rast kvalifikácie
- možnosť práce v materskej spoločnosti v Holandsku

Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni je nevyhnutnou podmienkou!

Žiadosť spolu so životopisom zašlite na e-mailovú adresu: lucia.katrencikova@aarsen.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v práci s programom SOLID WORKS alebo AUTOCAD prípadne v inom kresliacom programe, napr. CATIA, PRO-Engineer a s prácou v SAPe (PENTA) výhodou,
- časová flexibilita a pracovitosť
- zodpovedný prístup k práci

Holandská spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1993, zaoberajúca sa strojárenskou výrobou, najmä technologických zariadení pre krmovinársky priemysel (miešačky, šrotovníky, granulačné linky, obilné silá atď) a výrobou technologických zariadení na recykláciu starých pneumatík ako i ostatnou strojárenskou výrobou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VAN AARSEN spol. s r.o.
Teslova 1
951 41 Lužianky

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Katrenčíková
Tel.: 037/7768807
E-mail: poslať životopis
ID: 1631371   Dátum zverejnenia: 12.1.2018