Referent personálno - mzdového oddelenia

VAMEX, a.s., Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
762 EUR/mesiacOd 762,- € + zákonné príplatky. Konečná výška mzdy závisí od znalostí a skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupráca pri výberových konaniach a ich organizačné zabezpečenie.
Vedenie a aktualizácia databázy uchádzačov.
Spolupráca so mzdovým oddelením :
- príprava podkladov pre mzdy,
- spolupráca pri spracovaní miezd,
- evidencia, resp. spracovanie dochádzky,
- agenda stravných lístkov.
Kompletná agenda pracovného oblečenia.
Operatívne riešenie úloh na základe pokynov nadriadeného.
Komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti.

Podpora uplatnenia vlastných schopností.
Podpora profesného rozvoja.
Zázemie silnej spoločnosti.
Zamestnanecké výhody a systém benefitov.

Prosíme záujemcov o túto pracovnú pozíciu, aby posielali štruktúrovaný životopis /pripojte súhlas na spracovanie, správu a archiváciu Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. O ochrane osobných údajov/ na e-mailovú adresu [email protected]
DO PREDMETU E-MAILOVEJ SPRÁVY ZADAJTE NÁZOV POZÍCIE, NA KTORÚ SA HLÁSITE.
Vzhľadom na zaslaný počet žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorý spĺňajú požadované kritéria. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie ekonomického smeru, resp. so zameraním na personalistiku je výhodou, nie však podmienkou.

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Mierne pokročilý
Personalistika - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Internet(e-mail, www) - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

personalistika, mzdy

Počet rokov praxe

3

Základná orientácia v oblasti ľudských zdrojov a miezd je podmienkou.
Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť.
Ochota vzdelávať sa.
Flexibilita.

Spoločnosť VAMEX a.s., Košice sa zaoberá výrobou pekárenských a cukrárenských výrobkov, ďalej vykonáva obchodnú činnosť v sortimente : chlieb a pekárenské výrobky.
V súčasnej dobe je pekáreň najväčšou pekárňou na Slovensku s rozlohou 10 000 m2, ktorá zamestnáva cca 300 zamestnancov a svojou mesačnou produkciou cca 1 500 ton pekárenských výrobkov pokrýva celý východoslovenský kraj a s obmedzeným sortimentom aj zvyšok Slovenska.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 389973  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 762 EUR/mesiac