Koordinátor pekárenskej výroby

VAMEX, a.s., Košice

Miesto práce
Lubina 1, 040 12 Nad jazerom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacOd 800€ + zákonné príplatky. Konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinovanie a kontrola práce pekárov a pomocníkov v pekárenskej výrobe.
Zabezpečenie chodu nepretržitej výrobnej prevádzky.
Organizácia práce.
Kontrola kvality výrobkov a technologických postupov.
Technické zabezpečenie v prípade porúch.
Zmenová práca, aj nočné.

- zaškolenie
- podpora uplatnenia vlastných schopností
- bežné zamestnanecké výhody
- možnosť profesionálneho rastu

Prosíme záujemcov o túto pozíciu, aby posielali svoje štruktúrované životopisy na e-mailovú adresu [email protected]
DO PREDMETU SPRÁVY ZADAJTE NÁZOV POZÍCIE, NA KTORÚ SA HLÁSITE.
Vzhľadom na zaslaný počet žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov (za pochopenie ďakujeme).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2021 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výhodou vzdelanie v potravinárstve

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť,
- riadiace schopnosti,
- ochota pracovať na zmeny,
- samostatnosť,
- odolnosť voči stresu,
- flexibilita.

Spoločnosť VAMEX a.s., Košice sa zaoberá výrobou pekárenských a cukrárenských výrobkov, ďalej vykonáva obchodnú činnosť v sortimente : chlieb a pekárenské výrobky.
V súčasnej dobe je pekáreň najväčšou pekárňou na Slovensku s rozlohou 10 000 m2, ktorá zamestnáva cca 300 zamestnancov a svojou mesačnou produkciou cca 1 500 ton pekárenských výrobkov pokrýva celý východoslovenský kraj a s obmedzeným sortimentom aj zvyšok Slovenska.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Lubina 1
040 12 Košice

Kontakt

ID: 379695  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac