Účtovníčka

VAMEX, a.s., Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
739 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 739,- € + zákonné príplatky. Konečná výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie ekonomickej agendy;
Spolupráca s obchodným oddelením;
Práca s účtovnými dokladmi;
Komunikácia s odberateľmi;
Vypracovanie ekonomických ukazovateľov potrebných pre vedenie firmy.

Mladý, dynamický kolektív;
Podpora uplatnenia vlastných schopností;
Možnosť profesionálneho rastu;
Systém benefitov;
Zázemie stabilnej spoločnosti.

Prosíme uchádzačov o túto pozíciu, aby posielali štruktúrovaný životopis /pripojte aj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov/ na e-mailovú adresu [email protected]
DO PREDMETU SPRÁVY NEZABUDNITE ZADAŤ NÁZOV POZÍCIE, NA KTORÚ SA HLÁSITE.
Vzhľadom na zaslaný počet žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie, obchodná akadémia, VŠ ekonomického smeru

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatné a analytické myslenie;
Stanovenie priorít;
Orientácia v platnej účtovnej a daňovej legislatíve;
Bezúhonnosť.

Spoločnosť VAMEX a.s., Košice sa zaoberá výrobou pekárenských a cukrárenských výrobkov, ďalej vykonáva obchodnú činnosť v sortimente : chlieb a pekárenské výrobky.
V súčasnej dobe je pekáreň najväčšou pekárňou na Slovensku s rozlohou 10 000 m2, ktorá zamestnáva cca 300 zamestnancov a svojou mesačnou produkciou cca 1 500 ton pekárenských výrobkov pokrýva celý východoslovenský kraj a s obmedzeným sortimentom aj zvyšok Slovenska.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 364775  Dátum zverejnenia: 6.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac