Údržbár strojov

VAMEX, a.s., Košice

Miesto práce
Lubina 1, 040 12 Nad jazerom
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 624,- € (brutto) + zákonné príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bežná a preventívna údržba pekárenských strojov.
Diagnostika a odstránenie porúch.
Starostlivosť o pekárenské stroje a zariadenia po technickej stránke s cieľom ich plynulého a nepretržitého chodu.

Podpora uplatnenia vlastných schopností.
Podpora profesného rozvoja.
Zázemie stabilnej spoločnosti.
Zamestnanecké výhody a systém benefitov.

Prosíme záujemcov o túto pozíciu, aby posielali štruktúrované životopisy /pripojte súhlas na spracovanie, správu a archiváciu Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. O ochrane osobných údajov/ na e-mailovú adresu [email protected]
DO PREDMETU SPRÁVY NEZABUDNITE ZADAŤ NÁZOV POZÍCIE, NA KTORÚ SA HLÁSITE.
Vzhľadom na zaslaný počet žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Úspešný uchádzač musí mať vzdelanie technického smeru. Odborná spôsobilosť elektrotechnická.

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Všeobecná technická zručnosť.
Technické myslenie.
Odborná spôsobilosť podľa § 21; §22 a §23 vyhlášky 508/2009 Z.z. je VÝHODOU !
PONÚKAME MOŽNOSŤ ZÍSKAŤ TÚTO ODBORNÚ SPÔSOBILOSŤ S PRÍSPEVKOM ZAMESTNÁVATEĽA !

Spoločnosť VAMEX a.s., Košice sa zaoberá výrobou pekárenských a cukrárenských výrobkov, ďalej vykonáva obchodnú činnosť v sortimente : chlieb a pekárenské výrobky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Lubina 1
040 12 Košice

Kontakt

ID: 334840   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 624,- € (brutto) + zákonné príplatky.