Regionálny obchodný zástupca

VAMAR11 s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
20.9.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacbonusy, kontesty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce - tvorba reklamných kampaní, marketingových projektov a prieskum trhu v oblasti voľného času a zábavy. Komunikácia s klientmi a reportovanie činnosti.

Individuálne ohodnotenie, flexibilita pracovného času, osobnostný rast, bezplatné zaškolenie,

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV alebo zavolajte na telefóne číslo 0948 602 418.
Výberové konanie sa bude konať pre Žilinský kraj v Martine, pre Prešovský kraj v Poprade a pre Banskobystrický v Bystrici.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivý a flexibilný s pozitívnym myslením
- komunikatívny
- schopný riešiť novovzniknuté situácie
- ochotný učiť sa novým veciam
- bezúhonosť
- morálne vystupovanie a zmysel pre osobnú zodpovednosť

Obchodná spoločnosť VAMAR11 sa zaoberá tvorbou reklamných kampaní a marketingových projektov v oblasti kultúry, športu, gastronómie a voľného času. Zaplňame voľné kapacity pre Bratislavské hudobné divadlo, Malú scénu, Mestské divadlo Žilina, Štátne divadlo Košice, wellnessy a aquaparky v rámci Slovenska, Poľska a Maďarska, futbalový klub MŠK Žilina, ZOO Bratislava a iných partnerov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3967698  Dátum zverejnenia: 14.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac