Operátor v call centre

VAMAR11 s.r.o.

Miesto práce
Martinčekova 17, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
30.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1 200 EUR/mesiac600 - 1200 plus bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba reklamných a marketingových kampaní v oblasti kultúry, športu a voľnej zábavy pre rôznych partnerov ( Bratislavské hudobné divadlo, Mestské divadlo Žilina, Divadlo La komika, skupinu 17 aquaparkov na Slovensku a v Maďarsku, ZOO Bratislava) a iné kampane.
- komunikácia s klientmi (fyzické a právnické osoby)
- základná práca na PC - reporting
- komunikácia s dlhodobými zákazníkmi

možnosť osobnostného a profesného rastu, motivačné ohodnotenie, bonusy, skvelý kolektív, dobrá dostupnosť miesta výkonu práce, získanie skúsenosti v oblasti práce s ľuďmi, možnosť práce aj z domu

Informácie o výberovom konaní

Poskytujeme počítač, telefón, bezplatné zaškolenie,
flexibilný pracovný čas, dtb zákazníkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
WordPress - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozitívny postoj k práci s ľuďmi,
komunikatívnosť, zodpovednosť, bezúhonnosť, chuť učiť sa a získať nové skúsenosti
osobnostne a kariérne rasť

Obchodná spoločnosť VAMAR11 sa zaoberá tvorbou reklamných kampaní a marketingových projektov v oblasti kultúry, športu, gastronómie a voľného času. Zaplňame voľné kapacity pre Bratislavské hudobné divadlo, Malú scénu, Mestské divadlo Žilina, Štátne divadlo Košice, wellnessy a aquaparky v rámci Slovenska, Poľska a Maďarska, futbalový klub MŠK Žilina, ZOO Bratislava a iných partnerov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3174502  Dátum zverejnenia: 20.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1 200 EUR/mesiac600 - 1200 plus bonusy