Vodič, pracovník v sklade

VAMA plus s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame voľnú pozíciu vodiča/pracovníka v sklade.
Pracovná náplň zahŕňa: pravidelnú prepravu tovaru v rámci SR (najmä Bratislava), Rakúsko, ČR,
rozvoz aj v rámci Prievidze,
práce v sklade - manipulácia s tovarom a vychystávanie tovaru,
evidencia tovaru v skladovom programe, príprava formulárov pre doručovateľa,
práca s vysokozdvižným vozíkom,
starostlivosť o auto,
hmotná zodpovednosť

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

650Eur brutto + motivačná časť podľa ponúkaných schopností a zručností uchádzača.

Ponúkame zamestnanie v perspektívnom odvetví v menšej, rýchlo sa rozvíjajúcej firme.

Informácie o výberovom konaní

Životopis s popisom pracovných skúseností
nám posielajte do 26.4.2019.
Vybraných uchádzačov, budeme kontaktovať.
Žiadosti, ktoré nebudú obsahovať údaje o vzdelaní, praxi, nebudeme brať do úvahy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.4.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

-oprávnenie na obsluhu vysokozdvižného vozíka,
-manuálna zručnosť,
-zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť, pozitívny prístup k úlohám,
-príjemné vystupovanie, komunikatívnosť,
-dobrá orientácia v BA výhodou

Veľkoobchod a internetový obchod s ekologickými gastro obalmi a ekologickým spotrebným tovarom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vamaplus, spol. s r.o.
Nábrežie Andreja Kmeťa 134/9
971 01 Prievidza
ID: 3644600   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650Eur brutto + motivačná časť podľa ponúkaných schopností a zručností uchádzača.