850 - 1 200 EUR

Asistentka vedenia spoločnosti

VAM system s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie plynulého chodu administratívnych prác v spoločnosti
- vybavovanie elektronickej korešpondencie
- príjem, distribúcia a odosielanie poštových zásielok a dokumentov
- evidencia došlej a odoslanej pošty
- vnútrofiremná komunikácia, komunikácia s klientmi
- podpora klientom
- administratívna podpora pracovných ciest manažmentu
- nákup a objednávanie kancelárskych potrieb, sledovanie spotreby
- hospodárska korešpondencia, evidencia obchodných zmlúv, triedenie a
zakladanie dokumentov, vedenie registratúry
- zhromažďovanie a rozdeľovanie účtovných dokladov
- iné administratívne práce
- samostatné riešenie ďalších zverených úloh podľa pokynov nadriadeného

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200

Práca v stabilnej a prestížnej spoločnosti s dlhodobou (20 ročnou) tradíciou na slovenskom trhu
• Výborný adaptačný proces a zaškolenie
• Pravidelný odborný aj osobný rozvoj
• Sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov na zlepšenie
• Príležitosť byť pri neustálom rozvoji jedinečnej značky na Slovensku
• Dobré finančné ohodnotenie a odmeňovanie zohľadňujúce náročnosť pracovnej
pozície a výkon
• Prepracovaný systém riadenia výkonnosti a hodnotenia zamestnancov
• Priateľská a otvorená firemná kultúra
• A mnoho ďalších benefitov

Informácie o výberovom konaní

-príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- vhodnejšie pre uchádzača do 30 rokov
- aspoň základná znalosť značiek automobilov

Žiadosti posielajte v prípade Vášho súhlasu spolu s aktuálnou fotografiou.

Spätne budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Vopred ďakujeme všetkým, ktorých naša ponuka zaujala.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostáva ešte 65 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - základy
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

analyzovanie a riešenie problémov
samostatnosť
finančná a ekonomická gramotnosť

Naša spoločnosť sa problematikou zabezpečenia vozidiel zaoberá už viac ako 20 rokov.
Prvý imobilizér od našej spoločnosti VAM sme uviedli na trh v roku 1999.
Počas 20 ročnej praxe sme tento systém nainštalovali do viac ako 5000
vozidiel v rámci Slovenskej republiky, kde má naša spoločnosť hlavné
pôsobenie.
Zabezpečovacie systémy VAM sú plne akceptované poisťovňami, sú certifikované MDPaT a rovnako aj Policajným zborom SR.
Zameriavame sa na najvyššiu kvalitu ponúkaných produktov ako aj na
profesionálne odvedené montáže.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Dolná Seč 217
935 31 Dolná Seč

Kontakt

ID: 3639787   Dátum zverejnenia: 8.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200