Business development manager

Valta Engineering s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 000 - 2 000 EUR/mesiacVýška mzdy, na základe dohodý s úspešným uchádzačom, podľa skuseností a dovednosti. Provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Vás automobilový priemysel? Vývoj v tejto oblasti?

Naša spoločnosť príjme vhodného uchádzača na pozíciu Business development manager, ktorý sa bude podieľať primárne na rozvoji nových obchodných príležitostí.

- Akvizícia nových zákazníkov v oblasti vývoja pre automobilový priemysel so zameraním sa na domáci a zahraničný trh
- Obchodné rokovania
- Sledovať trh a trendy v danej oblasti
- Pravidelný reporting
- Vytváranie nových PR a marketingových stratégii

- Priateľské pracovné prostredie tvorené kolektívom mladých ľudí
- Možnosť pre kariérny rozvoj, ťahaný budúcim rastom firmy
- Bonusy za dosiahnuté výsledky
- Flexibilná pracovná doba
- Spoločné teambuildingy

V prípade záujmu je potrebné zaslať životopis spolu s motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, manažérske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Výborné prezentačné a komunikačné zručnosti
- Skúsenosť s obchodom a predajom
- Orientácia na zákazníka a ciele
- Flexibilita
- Nutná znalosť cudzieho jazyka slovom a písmom

Valta Engineering je slovenská, mladá, rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti produktového designu, vývoja a konštrukcie sídliaca v Košiciach. Naším zákazníkom ponúkame kompletne riešenia od prípravy konceptov v inicializačnej fáze, cez konštrukciu prototypov až po sériovú konštrukciu jednotlivých dielcov alebo kompletných zostáv. Medzi našich hlavných zákazníkov patria renomované značky výrobcov áut a motocyklov z Európy.
ID: 3303676  Dátum zverejnenia: 15.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac