Reagujte bez životopisu

Detský lekár - pediater

VALSON s.r.o.

Miesto práce
Kráľová pri Senci
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme neštátne zdravotnícke zariadenie VALSON s.r.o. so sídlom Hlavná 760/104, Jelka. Poskytujeme komplexné služby v odbore pediatria a dorastové lekárstvo v ambulanciách Kráľová pri Senci a Jelka.
Do ambulancie pre deti a dorast v Kráľovej pri Senci hľadáme lekára v špecializácii pediatria na plný úväzok s možnosťou prevzatia ambulancie, s náplňou práce najmä:
- poskytovanie ambulantnej preventívnej a kuratívnej starostlivosti
v rozsahu získanej špecializácie
- diagnostika a liečba akútnych ochorení v danom odbore
- poskytovanie neodkladnej zdravotnej starostlivosti pre deti a mladistvých
- vedenie zdravotnej dokumentácie
- vykazovanie zdravotných výkonov zmluvným zdravotným poisťovniam

Práca je na plný úväzok s možnosťou prevzatia ambulancie.
Príjemné pracovné prostredie.

Zaujala Vás táto ponuka? Ak áno, máte záujem o pracovnú ponuku a spĺňate požiadavky na zverejnenú pracovnú pozíciu, prosím pošlite nám svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected].
Tešíme sa na konzultáciu s Vami!
Zaslaním svojho CV dávate súhlas k spracovaniu vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pediatria

Prax na pozícii/v oblasti

pediatria

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Samostatnosť, flexibilita a ochota vzdelávať sa.
• Príjemné vystupovanie a pro-klientský
prístup.
• Pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť.
• Firemná lojálnosť, bezkonfliktnosť, schopnosť pracovať v tíme

Sme neštátne zdravotnícke zariadenie VALSON s.r.o. so sídlom Hlavná 760/104, Jelka. Poskytujeme komplexné služby v odbore pediatria a dorastové lekárstvo v ambulanciách Kráľová pri Senci a Jelka. Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť od narodenia do 28 rokov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3941161  Dátum zverejnenia: 22.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac