Skladník do eshopu - brigáda aj plný úväzok

VALPEX, spoločnosť s ručením obmedzeným

Miesto práce
Bratislava Petržalka, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.10.2021
900 EUR/mesiacMzda platí pre plný úväzok. Pre skrátený úväzok bude plat vypočítaný proporčne prípadne ako brigáda od 5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného, šikovného, precízneho a usilovného kolegu do nášho skladu. Potrebujeme makačov a nie flákačov!

Rád pracuješ fyzicky?
Občasné preplácané nadčasy ti nerobia problém?

Primárna náplň práce:
- balenie zásielok (prevažne malé balíky do 2 kg)
- manipulácia s tovarom v sklade
- kontrola tovaru na príjme (fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a sprievodných dokumentov)
- iné pomocné práce v sklade podľa pokynov nadriadeného
- údržba skladových priestorov
- inventúra tovaru

Budeš úzko spolupracovať s kolegami v jednom tíme, pomáhať s chodom skladu.

Nebaví ťa korporát a chceš pracovať v menšom kolektíve? Nesľubujeme ti auto, ani extra benefity zo začiatku, ale určite ti každý mesiac príde dohodnutá výplata a z času na čas ťa zoberieme na obed alebo večeru.
Môžeš byť súčasťou niečoho, čo ešte stále rastie a má veľký potenciál.
Sme internetový predajca hodiniek, šperkov a slnečných okuliarov. Prevádzkujeme eshopy timestore.sk, timestore.cz, timestore.hu, timestore.ro a timestore.pl.

Čoskoro budeme expandovať či už krajinami alebo novým portfóliom.

Máš možnosť zamestnaneckého nákupu za výhodné ceny.

Ak s tebou budeme spokojní sme ochotní ti časom dať aj lepšie ohodnotenie, ale musíš si ho zaslúžiť.

Nástup možný aj ihneď nakoľko posilňujeme tím, ale počkáme si na teba ak sa pre teba rozhodneme :-)

Našiel/našla si sa v tejto práci? V tomto prípade nám určite pošli štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Uchádzačov prosíme, aby v zaslanej žiadosti uvádzali súhlas so spracovaním osobných údajov, bez tohto súhlasu nebude možné Vašu žiadosť o zamestnanie ďalej spracovávať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- logické myslenie
- komunikatívnosť
- ochota učiť sa nové veci
- tímová práca

Valpex, spoločnosť s ručením obmedzeným, prevádzkuje internetový obchod s hodinkami, šperkami, slnečnými okuliarmi a módnymi doplnkami na Slovenskom, Českom, Maďarskom, Poľskom a Rumunskom trhu.
ID: 4165294  Dátum zverejnenia: 20.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac