Logo VALLOS s.r.o.

Hlavný ekonóm/ka

VALLOS s.r.o.

Miesto práce
Hore vŕškom, Žilina-Budatín
Termín nástupu
ASAP, resp. dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacDohodnutá výška mzdy bude závisieť od praxe a skúsenosti uchádzača, po zapracovaní vieme oceniť Vaše pracovné nasadenie prostredníctvom odmeňovacieho systému

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je vhodná pre skúseného ekonóma so silnými analytickými schopnosťami. Ponúkame príležitosť nadobudnúť nové skúsenosti a zručnosti a na ich základe dosahovať ďalší odborný rast v našej spoločnosti.

  • zabezpečuje komplexne účtovnú činnosť v súlade s platnými zákonmi, predpismi a postupmi účtovania, vypracováva ekonomické analýzy a finančné plány na mesačnej a ročnej báze
  • zabezpečuje dodržiavanie všetkých smerníc z oblasti účtovníctva tak, aby toto vecne a pravdivo zobrazovalo ekonomickú realitu spoločnosti
  • zabezpečuje včasné a správne zostavenie účtovných závierok, ktoré musia obsahovať súvahu, výsledovku a v prípade ročnej závierky aj prílohu
  • zabezpečuje prípravu na inventarizáciu majetku vrátane zúčtovania inventarizačných rozdielov
  • zabezpečuje odsúhlasenie pohľadávok a záväzkov, oceňovanie, evidenciu a účtovanie majetku
  • zabezpečuje vedenie účtovnej evidencie pre potreby jednotlivých druhov daní /DPH, daň z príjmu PO, daň MV.../, participuje pri daňových konaniach
  • pripravuje ekonomické reporty, podklady pre Štatistický úrad a banky, komunikuje s kontrolnými, daňovými úradmi, audítormi a ostatnými inštitúciami

  • práca v priateľskom kolektíve zamestnancov v prostredí stabilnej rodinnej firmy etablovanej sa na slovenskom trhu už 30 rokov
  • motivujúci odmeňovací systém na mesačnej i ročnej báze
  • poskytnutie finančného príspevku na stravné na začiatku mesiaca
  • vernostný bonus pri okrúhlom výročí zamestnanca v spoločnosti
  • služobný mobilný telefón
  • podpora a možnosť osobnostného a profesijného rastu zamestnanca formou odborných školení, prípadne materiálov v printovej forme
  • flexibilná pracovná doba, občasná práca Home Office
  • firemné akcie a teambuildingy
  • poskytnutie bezplatného občerstvenia na pracovisku

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom mailom na uvedenú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. Ďakujeme za porozumenie.

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti VALLOS, s.r.o. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013ZZ.
Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník/ekonóm

Počet rokov praxe

5

  • vzdelanie ekonomického zamerania
  • schopnosť samostatného a zodpovedného rozhodovania
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita, precíznosť
  • pro-aktívny prístup k zadaným úlohám, iniciatívnosť
  • skúsenosti s prácou s účtovným SW SPIN, KARAT – je výhodou
  • stredoškolské vzdelanie – prax minimálne 5 rokov
  • vysokoškolské vzdelanie – prax minimálne 3 roky

Spoločnosť VALLOS, s.r.o. bola založená v roku 1992 ako výrobno-obchodná spoločnosť a od svojho vzniku vyrába a poskytuje obalové riešenia pre široké spektrum produktov v priemyselnej oblasti. Viac informácií na www.vallos-obaly.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Helena Cingelová
Tel.: +421415667569
E-mail: poslať životopis
ID: 4799704  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac