Mzdový účtovník / personalista

VALLOS s.r.o.

Miesto práce
VALLOS s.r.o., Hore vŕškom, Žilina-Budatín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiacMzda závisí od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme samostatného mzdového účtovníka, ktorý má na starosti:
- komplexné spracovanie miezd, evidencia mzdových podkladov
- administratíva spojená so vznikom a zánikom pracovného pomeru
- komunikácia s príslušnými inštitúciami
- správa dochádzkového systému
- príprava, spracovanie, odosielanie správ štátnym organizáciám
- príprava, kalkulácia, evidencia ročných zúčtovaní
- poradenstvo pre zamestnancov v oblasti miezd, daní a odvodov
- sledovanie a implementácia legislatívnych požiadaviek v oblasti miezd, daní, odvodov a
sociálneho zabezpečenia
- evidencia a triedenie došlej a odoslanej pošty

- príjemný kolektív a pracovná atmosféra
- rôznorodosť práce
- rýchlo rastúca dynamická spoločnosť
- práca v stabilnej spoločnosti etablovanej na slovenskom trhu už 28 rokov
- možnosť odborného rastu
- firemné akcie
- koncoročné odmeny
- možnosť flexibilnej pracovnej doby

Prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, spĺňajúcich požiadavky a to telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Optimalsoft HUMANET - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Spracovanie miezd

Počet rokov praxe

3

- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- pozitívny, samostatný a zodpovedný prístup k práci
- pracovná skúsenosť so softvérom OPTIMALSOFT výhodou
- prax v personalistike a v mzdovom účtovníctve min. 3 roky je podmienkou
- znalosť zákonníka práce je podmienkou

Spoločnosť VALLOS, s.r.o. bola založená v roku 1992 ako výrobno-obchodná spoločnosť a od svojho vzniku vyrába a poskytuje obalové riešenia pre široké spektrum produktov v priemyselnej oblasti. Viac informácií na www.vallos-obaly.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4061093  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac